Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek örömet szereznék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek örömet szereznék ezzel a páromnak?

Figyelt kérdés

1 hónapja vagyunk együtt a párommal, nagy a szerelem, és komoly terveink vannak egymással. Tudom korai még, de Ő azt mondogatja, hogy Karácsonykor szeretne eljegyzést, és minden jel arra utal már, hogy tényleg komolyan gondolja. Már gondolkodtunk a Karácsonyon, hogy hogyan fogunk találkozni, mert Szenteste a családunkkal leszünk, így napközben gondoltuk.

Én viszont kitaláltam, hogy mi lenne, ha 23.-án elmennénk wellness-ezni, és ott töltenénk egy éjszakát, így 24.-én együtt ébrednénk, és minden olyan szép lenne. :)

Már kinéztem a helyet, megfelel az ár is (Anyukám olyan kedves, azt mondta menjek el nyugodtan, és kifizeti nekem az én részemet), bár tényleg nem drága azaz 1 éjszaka.

Szóval szerintetek ez jó ötlet lenne? Örülne a párom? Főleg, ha tényleg az eljegyzésen gondolkodik, mindeképp meghittebb lenne egy ilyen szép helyen...

Én 22L, Ő 20F


2010. nov. 15. 20:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
:O
2010. nov. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
98%

-van neki is rá pénze biztosan?

-1 hónap után sztem korai az eljegyzés

-ha te fizeted az őr részét,az érdekesen fog kinézni,ehhez korai még

2010. nov. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
96%

Legyen szerencséd :) - de egy 20 éves srác (általában, kivétel persze lehet) még könnyen belelkesedik, főleg egy vonzó idősebb nő iránt - de ez a lelkesedés hirtelen és kiszámíthatatlanul alább is hagyhat. Tapasztalatból beszélek.


Megvan a varázsa egy lelkes fiatal srácnak, úgy oda tud érted lenni, hogy az levesz a lábadról, elhiszem,hogy most a fellegekben jársz - de én ilyenbe még nem mennék bele.


Én egy hónap járás után (hallod, ez nagyon kevés!!! még ha minden nap találkoztok, akkor is!) nem szorgalmaznék ilyen bensőséges romantikát, és halogatnám az eljegyzésről való beszédet.

2010. nov. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
76%
de gáz, ezt ti se gondoljátok komolyan.
2010. nov. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
76%
Anyukád hasonlóan naív lehet,mint te..
2010. nov. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Van rá pénze, szerintem még Ő akarná az én részemet is fizetni, de azt úgyse engedem!

Az eljegyzés igen, korai, de az már más téma, mert az Ő részéről fogalmazódott meg.

Csak eszembe jutott, mert már beszéltünk utazásról, és akkor gondoltam, hogy Karácsony körül lenne a legjobb, Ő is olyan kis romantikus lelkű, mint én. :)

2010. nov. 15. 20:23
 7/21 anonim ***** válasza:
78%
ha van egy kis eszed finoman tántorítsd elaz eljegyzéstől. ennyi idősen még nekem is komoly terveim voltak egy hónap után de azóta kicsit érettebb vagyok
2010. nov. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

második vagyok


nekem is volt 20 éves nagyonszerelmes pasim,aki 3 hét után kinézte hogy melyik templomban vesz el nyáron,még jó hogy anyámék közelébe nem engedtem,2 hónap múlva már másnak mutogatta ugyanazt a templomot:D

2010. nov. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Anyukám nagyott nézett mikor mondtam az eljegyzéses dolgot, és Ő is ugyanúgy gondolkodik, mint mindenki ennyi idő után.

És én szóval sem írtam, hogy a fellegekben járok, meg odavagyok, hogy meg akar kérni. Ő ezt mondogatja, én meg mosolygok rajta, hogy biztos csak viccel, de egyre komolyabbnak tűnik, ahogy mondja.

De itt most nem is eljegyzés a lényeg, azt csak megemlítettem, és persze mindeki arra ír. :)

A kis karácsonyi romantikázás a lényeg, hogy együtt tölteni 2 napot, hogy szép ötlet-e!

Persze, az átlag fiatal lelkesedik, aztán alábbhagy, tudom, már tapasztaltam ilyet, én is voltam így vele.

22 évesen tapasztaltam olyat egy 4 éves kapcsolatban, amit nem kellett volna még ilyen fiatalon, de azáltal komolyabb lettem és megfontolt. És hansúlyozom, hogy bennem fel sem merült az eljegyzés, de arról nem tehetek, hogy a párom meg arról beszél, örül, hogy a sok lüke után talált egy olyan embert amilyenre vágyott, és szerintem ezzel akarja kifejezni, hogy mennyire szeret, pedig nekem az is elég, ha átölel és érzem a szeretetét. :)

2010. nov. 15. 20:31
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Ami az "eljegyzésre reagálást" illeti, talán azért van, mert a kérdést is az eljegyzés kategóriába tetted.

Ha csak a "wellness-nap" érdekelne, az eljegyzés dolgot meg sem kellett volna pendítened.

Szóval akkor arra reagálva, ha úgy gondolog, hogy élvezné ezt a kiruccanást, akkor hajrá.

23L

2010. nov. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!