Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek miért mondd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért mondd ilyeneket? Lehet igazság alapja?

Figyelt kérdés

A barátommal 4 hete vagyunk együtt, a részéről első látásra szerelem volt, nekem a 3. találkozás után ejtette rabul a szívemet. Tudni kell, hogy az előző barátnőiben csalódott, azt mondta mindegyikről kiderült, hogy egy ribanc, és hogy egy olyan lányra vágyik, aki komoly kapcsolatot szeretne, akinek még fontosak az érzelmek,és nem kell attól félnie, hogy hány pasival kavar még mellette.

Nos én pont olyan vagyok, amilyenre vágyott, és ez egyből kiderült számára is.

Annak ellenére, hogy ilyen rövid ideje vagyunk együtt, most érzem először azt egy férfinél (pedig volt már 3 éves kapcsolatom is), hogy minden értelemben egymáshoz illünk, mintha megtaláltam volna azt az embert, akivel hosszú távon el tudom képzelni a jövőmet (persze ez még úgyis kiderül idővel). Már első héten bemutattuk egymást a szüleinknek, akik nagy szeretettel bánnak vele is és velem is, teljesen idillikus minden!


Ő már most olyanokat mondd, hogy - majd itt fogjuk tologatni a kisbabánkat, hogy nemsokára itt a Karácsony, milyen jó lesz, akkor lesz az eljegyzésünk. Legutóbb meg kérdezte, hogy ugye nem baj, hogyha az esküvő előtt lesz eljegyzés? Mondom így szokás. :) Erre kérdezi, hogy mikor legyen, Karácsonykor? És ezt teljesen komolyan. Én meg mondtam, hogy ha majd az ég is úgy akarja. :) Én ezeken csak mosolygok, de azért elgondolkodtat, hogy minden viccnek a fele igaz. Legalábbis én ha nem akarnék valamit, akkor még viccként se hoznám fel.

Szerintem leginkább arról lehet itt szó, hogy örül, hogy megtalált, olyat amilyenre vágyott, és szeretne megtartani, szeretne "magához láncolni".

Lehet csak mondja, hogy ezt éreztesse velem, de elgondolkodtat, hogy mi van, ha tényleg ezeket komolyan gondolja, és megkéri a kezem? :)

Fiatalok vagyunk, de ahogy itt olvasgattam, elég sok fiatal tett már így, és boldogan élnek (mondjuk szerintem sem kor függvénye, inkább az egyéntől függ, és az érzemektől). Végülis sose lehet tudni előre, hogy ki az igazi, hogy ki lesz a társa az embernek egy életre, ugyanúgy megvan az esélye annak, hogy a mi kapcsolatunkból nem lesz komolyabb, minthogy megtaláltuk egymásban az igazit!

Én 22L, Ő 20F


2010. nov. 11. 12:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Én sem gondoltam 38 éves fejjel, hogy oyan társam lesz aki 35 éves, és két hét ismertség után az én megkérdezésem nélkül csak úgy odaköltözik hozzám. Na bumm! Gondoltam! Ebből valyon mi lesz. És mi lett 10 éve együtt vagyunk, és négy éve összeházasodtunk.
2010. nov. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez a sztori tetszik :)

Anno en is kb. 2-3 het utan ereztem h a parom lesz a felesegem (jovore az lesz), de ezt csak ugy 1 ev utan mondtam el neki...Ugyanezeket az okokat tudtam en is felsorakoztatni, h minden lanyban a ribancot lattam/tapasztaltam...O teljesen mas volt, olyan amilyet elkepzeltem magamnak es egybol tudtam h nekem O kell, itt mar csak az volt a kerdes h ez kolcsonos-e...szerencsere az lett :)

2010. nov. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Mi két hónap után összeköltöztünk, és azóta is élünk mint hal a vízben.. És az első találkozásnál éreztem, hogy megtaláltam a másik felem, Ő szintén.. Hidd el, van ilyen... :)
2010. nov. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

mi az első éjszak után összeköltöztünk. azóta is együtt vagyunk,5éve,2 gyerek,házasság.


hajrá! :)

2010. nov. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Várd ki a végét. A politikusok is annyi mindent ígérnek.
2010. nov. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Én hiszek az ilyenben, csak általában akinek mondom, mindeki azt mondja, hogy korai még, nincsenek megteremtve az alapok, stb. De olyan rövid az élet, én szeretnék minden pillanatot boldogan megélni, és 22 évesen nem is vágyok már arra, hgy minél több férfit megismerjek, és kapcsolatokat alakítsak ki. Őt szeretem, és ha a jövőben is ilyen csodás lesz a kapcsolatunk, akkor egyértelmű, hogy nekem már nincs dolgom másokkal! :)

Sok időbe telt míg rátaláltam, sok nem működő kapcsolaton vagyok túl, és úgy érzem, hogy Nála már többet, jobbat, jobban hozzámillőt nem is találnék már soha!

2010. nov. 11. 12:34
 7/19 anonim ***** válasza:
Mindenki így érzi, de azért mégis van élet a szakítás után. :) De persze nem így kell hozzáállni, ebből kell mindent kihozni. Sok boldogságot!
2010. nov. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Hát erre már csak azt lehet írni: SOK BOLDOGSÁGOT!!!
2010. nov. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Az En parom mar a 2. talalkozas utan a kozos jovorol, az almairol meselt, s bevallom, hogy En is zavarban voltam akkor. Viszont mindig csak az erzelmeimre figyeltem es merlegeltem, s igyekeztem megfigyelni azt az embert jol, hogy valoban lehet-e hinni a szavaiban, de sosem csinaltam ebbol reklamot, mivel tudtam, hogy a Nekem kell donteni es a sorsomrol csak is En donthetek.

Nalunk is eleg koran megvolt az eljegyzes, mivel idot akartam nyerni, de aztan 1 evre ra hazassag lett belole.

Nem kertem sosem mas velemenyet, de megis sokan ellene voltak az En kapcsolatomnak, tehat ugy gondoltak, hogy nem lenne szabad meg lekotni magamat, hiszen meg En is fiatal voltam, eppen hogy befejeztem a tanulmanyaimat.

Tobb evtizede elunk egyutt es sosem bantam meg azt, hogy igy dontottem.

2010. nov. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, örülök, hogy sok embernek sikerült megtalálni a boldogságot! :)
2010. nov. 11. 13:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!