Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit csináljak, hogy eljegyezzen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy eljegyezzen?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok a barátom 25 éves, 1 és fél éve vagyunk együtt. Beszélünk a házasságról,azt mondja,hogy engem akar feleségének. El is jegyezne és venne is, csak azt mondja, hogy a háza legyen kész,valamennyire kész is még ablakok is vannak,csak belül kéne elkészüljön,de addig nem akarja az eljegyzést,míg nincs teljesen kész a ház. A pénze viszont mindig más dolgokra megy el soha nem a házára,vagy az autóira vagy a családjára szüleire,testvérére.A múlt hónapba azt hittük,babát várok és neki is fogott a ház munkálatainak,de kiderült,hogy nem lesz baba és abba is maradt.Mit csináljak??
2010. nov. 4. 15:36
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
84%
Ha a szülők nincsenek összeházasodva, az miért csonka család?
2010. nov. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

20 évesen még ne erőltesd. Én is házasságpárti vagyok, de ennyire fiatalon még nem kellene. Tényleg néha bulizhatnál is, barátnőzz. Bár egy 25 éves fiú már nem annyira fiatal tinisrác, úgyhogy egy-két év múlva akár komolyabbra is szőhetitek a dolgot.

Egy dolgot e feledj: VÉDEKEZÉS A TERHESSÉG ELLEN. Amíg nem házasodtok össze, ne is tervezz gyereket, így is fiatal vagy, elég házasság utánra is. Na meg ha hirtelen teherbe esnél, nehogy rosszul jöjjön ki.

26.L

2010. nov. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
71%
Nem csak az itt a "gond" hogy fiatal vagy, hanem az is hogy másfél éve vagytok CSAK együtt. Szerintem ez nem sok idő még. Az egy dolog, hogy szeretitek egymást, de nem kell elsietni a dolgot. Ha nem kéri meg a kezed akkor nem akarja még a dolgot. És az a legrosszabb, hogy erőszakos vagy, szülnél, mindent megtennél csakhogy elvegyen. Azt sem értem mi köze a házasságnak a külön éléshez, a barátokhoz, meg az otthon üléshez??? Keressél új barátokat, és éld az életedet. Ne a párodat kergesd bele olyan dolgokba amit nem akar. Hogy csinálja a házat, máshogy is rá lehet venni, nem csak úgy hogy szülsz neki egy gyereket gyorsan, elköltözöl mert a húgod felveszi a ruháidat! Na ezért nem kért még meg, mert nem vagy még érett, látszik a hsz-idban. Engem a párom pár hete jegyzett el, 23 vagyok ő 25 és 4 éve vagyunk együtt! Nem mind1....
2010. nov. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Őt nem zavarja,hogy nincs magánéletetek és mindig az egyik családnál kell lenni,ha találkozni akartok? Neked van jövedelmed? Te is be tudnál szállni a ház építésbe,rezsibe,a hétköznapi kiadásokba?Te szüleid miért nem segítenek nektek,hogy elkészüljön a ház és saját életetek legyen?

Arra a kérdésre pedig,hogy miért akarod,hogy elvegyen,ez a helyes válasz: mert SZERETEM!

Soha ne játszd ki azt a kártyát,ami egy nő kezében van,vagyis a teherbeesést.Annál szarabb élet nincs,mint rátukmálni magad és a gyereked egy olyan emberre,aki önként ezt még nem vállalná.

Ne vedd magad ennyire komolyan.Egy párkapcsolat még nem indok arra,hogy lenézd azt,aki nem él benne és még élvezi az életét egyedül.Te is csak 20 éves vagy.Menekülnél otthonról,szülnél is,de attól még sem érettebb sem felnőttesebb nem leszel.

A "komoly" kapcsolat még nem zárja ki,hogy ne legyenek barátaid és ne járj szórakozni.Ne siettesd az időt.Mindennek eljön a maga ideje.Azok a lányok is férjhez fognak menni és gyerekük lesz,akik most buliznak.Semmiről nem maradnak le,ahogy te sem maradnál,ha nem görcsölnél rá ennyire,hogy végre -né lehess.

2010. nov. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Nem a házasságról van rossz véleményem,hanem a felőtlen megondolatlanságról...Sokan menükülnek a hazásságba szülnek egy két babát is...Aztán itt sírnak,hogy bodogtalanok,keserűek...talán nem a házasság,meg a gyerek a megoldás a problémákra,ahhoz alapok is kellenek...
2010. nov. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
jézusom neszóljon bele senki a dolgodba. attól hogy komoly párkapcsolatodvan (ilyen komoly) engem akkorse tartson ennyire kordában a párom... megmondnaám neki hogy pusztujj gurujj
2010. nov. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
szeritem nem lenne jó ha eröltetnéd!annak nincsértelme nehogy más süljön ki belőle...
2010. dec. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!