Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogy érhetném el, hogy eljegye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érhetném el, hogy eljegyezzen? /bővebben lent/

Figyelt kérdés
Szoval párom 28 éves én 22/csaj/ szoval nem tizen évesek vagyunk igy már idealis lenne eljegyzés felvetése...2 éve vagyunk együtt,Szeretjük egymást meg minden oké köztünk és szeretném ha eljegyezne, ezzel is kimutatni,hogy komolyan tervez velem..de viszont igyis tudom, vagyis gondolom,hogy hosszutavra tervez velem, mivel hogy 2 év azért már nem kis idő és az eddigiek folyaman még nem "szexeltünk" csak petting volt mivel katolikus csaladbol van...és ha akart volna akkor már rég elhagyott volna...mongyuk nekem kicsit fura ez a felfogás,mert környezetemben senki nem él ily modon...dehat szeretem őt és kitartok mellette...szoval szerintetek mit tehetnék?
2011. jan. 3. 19:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

Legyél türelmes. Minek akarod siettetni? Ha szeret, minek a gyűrű? Elég majd házasságkötéskor.


Basszus... olyan megalázó ez egy nőnek! Minek "rávenni", hogy eljegyezzen... ha már most manipulálni akarod, hogy fogsz tudni leélni mellette egy életet???

2011. jan. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%

*mondjuk

Amúgy,hogy a kérdésre is válaszoljak(persze itt az is számít,hogy együtt éltek-e)próbáld meg felhozni -de csak finoman- a család témát és kérdezd meg,hogy mit gondol erről.

2011. jan. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%
előbb tanulj meg írni !
2011. jan. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%
Gondolom az is közrejátszik, hogy 2 év alatt jobb lenne már túljutni a pettingen ;)
2011. jan. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%

Ne eröltezsd majd ha akar eljegyez,visszagondolva hidd el h szarul esne majd h neked kelett szolni azért h eljegyezzen.

sokkal jobban megvan a varázsa ha magátol kér majd meg.

Remélem megéri várni,mert elég furcsa h egy fiu nem akar együttlenni,még ha vallás miatt is,ennél már csak az lenne a roszabb ha majd kiderülne hogy nem müködik a dolog köztetek valami miatt mert akkor elment rá a sok éved.Abba sem érdemes belemenni hogy majd ha lesz esküvő lesz sex mert mivan ha valami nem stimmel majd,ne akor keljen megtudni.Amúgy attol h megkérne lehet h évekig nem venne el és az megint még gázabb szóval max célozzgass rá de ne mond neki hogy jegyezzen el,mert az eröltetett.Rokonomon röhög az egész rokonság mert ő sem érte be avval h vár hanem "elvette" a csávót és így elég hülyén jött le a dolog,gyerekük is lett,hát mit ne mondjak a fiu mondta h egyiket sem gondolta még,de rokonom tett rola,nos hát ha neki ez jo,a lényeg hnagyon önzö dolog,föleg h igazábol a fiu még nem akarta.Annyi a szerencséje a rokonnak h a fiu elég hüséges és jo gyerek és így elvannak,de látszik a csávon h nem így képzelte el a dolgokat.Várj még kicsit biztos ha komolyan gondolja lép majd amint ugy érzi h készen áll rá.

2011. jan. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk azt nem egészen értem, mert ha ő nem csinálhatja, de akarja, akkor pont hogy elvenne miatta... szóval te nem csinálhatod és ő szeretné. De te is szeretnéd, csak ahhoz össze kell házasodni...


Bocsi, de szex miatt házasodni gááz.

2011. jan. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

hát... szerintem is hülyeség rávenni(rávezetni). én is két éve vagyok együtt a párommal minden jó szép nincsenek nagy konfliktusok és mégsem rágódok ilyenen. nálunk már felkerült témaként de nem foglalkozom igazából vele. ha szeretne eljegyez ha nem szeretne akkor meg ráér.

L*-*

2011. jan. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
BOCS AZ íRáSéRT de nem vagyok magyar...csak félig meddig tudok magyarul, szerintem ahhoz képest eleg jol irtam..!!!!!!!!
2011. jan. 3. 19:51
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán beszéltetek erről? Mert ott kellene kezdeni, hogy kinek milyen tervei vannak a jövőre, ő mit gondol az esküvőről ilyesmi. Rávenni nem tudod, nem is kell, nem is lehet, de érdemes megbeszélni, hogy hogyan is lesz ezután. Lehet ő úgy gondolja még fiatalok vagytok, majd ráér később.
2011. jan. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
63%

Ne akard ráerőltetni az akaratodat. Majd ha ő úgy érzi hogy itt az idő biztosan el fog jegyezni.

Türelem!!!

2011. jan. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!