Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit csináljak, hogy eljegyezzen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy eljegyezzen?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok a barátom 25 éves, 1 és fél éve vagyunk együtt. Beszélünk a házasságról,azt mondja,hogy engem akar feleségének. El is jegyezne és venne is, csak azt mondja, hogy a háza legyen kész,valamennyire kész is még ablakok is vannak,csak belül kéne elkészüljön,de addig nem akarja az eljegyzést,míg nincs teljesen kész a ház. A pénze viszont mindig más dolgokra megy el soha nem a házára,vagy az autóira vagy a családjára szüleire,testvérére.A múlt hónapba azt hittük,babát várok és neki is fogott a ház munkálatainak,de kiderült,hogy nem lesz baba és abba is maradt.Mit csináljak??
2010. nov. 4. 15:36
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Ebből nem lesz semmi,ha erölteted...
2010. nov. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Az már rég rossz, ha ki kell "erőszakolnod". Lehet neki nem olyan sürgős a dolog, még várna ezzel. Nagyon fiatalok vagytok még.

Lehet tényleg megvárná, míg elkészül a ház, hogy egyből össze tudjatok költözni.

Vagy mégsem téged szeretne feleségnek (legalábbis nem biztos benne) és csak úgy mondja.

2010. nov. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Jobb lenne ha eljegyezne, jegyben járnátok 5 évig pl és szétmennétek? Vagy ha csak egy gyerek miatt jegyezne el? Miért nem várod meg, hogy akkor kérje meg a kezedet, ha már ő is felkészült rá.
2010. nov. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
62%
Az ilyen erőszakos,férjez akarok menni,bárkihez csak férjhez akarok menni tipúst szoktás az oltár előtt felejteni...
2010. nov. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Igazatok van, nem szabad erőltetni az ilyent,mondjuk az nem igaz, hogy bárkihez megyek csak vegyen el.
2010. nov. 4. 15:50
 6/27 A kérdező kommentje:
Csak komolyan már elegem van 20évesen itthon ülök egyfolytába,mert úgy le vagyok komolyodva,hogy bulizni se járok,a barátnőimtől is el vagyok hűlve ,nem talál már a szó,mert ők komolytalanabbak nincs barátjuk,buliznak egyfolytába és már az sincs miről beszéljek velük,olyan mintha unnámak engem ,mert komoly barátom van 20 évesen s nem pasizok úgy mint ők.
2010. nov. 4. 15:54
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
De erre megoldás az eljegyzés? Szerintem nyugodtan menj el a barátnőkkel bulizni, vagy ha nem is bulizni, üljetek be valahova dumálni. Attól még, hogy komoly párkapcsolatod van ilyen fiatalon, még nem jelenti azt, hogy úgy kell élned, mint egy 80 évesnek. Úgy is lehet szórakozni és programokat szervezni, hogy nem pasizol. És mikor máskor fogod ezeket csinálni, ha nem fiatalon?
2010. nov. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
85%
És ha elvenne, akkor ezek közül mi változna meg? Akkor járnál a barátnőiddel bulizni, és nem csak otthon ülnél? Mert ezt házasság nélkül is megteheted. Bulizni meg pasizás nélkül is lehet.
2010. nov. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Na te is majd 30 évesen gyerek mellől fogsz majd bulizni rohanni,mert rádöbbensz hogy kihagytad az fiatalságodat,és 20 évesen otthon malmoztál és vártad,hogy a szádba repüljön az eljegyzés sült galambja...
2010. nov. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Ha elvenne azzal változna meg minden,hogy akkor saját lakásunk lenne és abba nem szóllna bele senki,hogy mit hogy csinálsz,van egy testvérem mindig fel veszi a ruháimat nem vigyáz rájuk,annyiszor összevesztünk ezek miatt és úgy se érti meg,hogy ne vegye fel. A barátomtól messze lakok és a találkozás is nehezebb,mert vagy az én családomat zavarjuk vagy az övét,mert ha találkozunk együtt alszunk vagy ilyenek,de neki sincs külön szobálya nekem sincs és még beszélgetni se lehet normálisan,mert valaki mindig ott kell,hogy ,,füleljen''egszóval zavar az,hogy nem lehet magán életünk,mert a szülein sokkal okosabbak nálunk és bele szólnak mindenbe.És a barátom a szüleit segiti pénz felől is és a testvére egyetemre jár,és a szülei szerint most a testvére a fontosabb,egyszer rá költnek mert ő egyetemre jár,pedig szerintem egyformán kéne fontosak legyenek.
2010. nov. 4. 16:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!