Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit csináljak, hogy eljegyezzen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy eljegyezzen?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok a barátom 25 éves, 1 és fél éve vagyunk együtt. Beszélünk a házasságról,azt mondja,hogy engem akar feleségének. El is jegyezne és venne is, csak azt mondja, hogy a háza legyen kész,valamennyire kész is még ablakok is vannak,csak belül kéne elkészüljön,de addig nem akarja az eljegyzést,míg nincs teljesen kész a ház. A pénze viszont mindig más dolgokra megy el soha nem a házára,vagy az autóira vagy a családjára szüleire,testvérére.A múlt hónapba azt hittük,babát várok és neki is fogott a ház munkálatainak,de kiderült,hogy nem lesz baba és abba is maradt.Mit csináljak??
2010. nov. 4. 15:36
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Hm... saját közös lakáshoz nem kell se eljegyzés, se házasság (saját közös lakásunkból írok, minden fenti ceremónia nélkül költöztünk be :)
2010. nov. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
:) de jo nektek:)
2010. nov. 4. 17:29
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Menekülnétek a haázasságba a rossz családi hátteretekből,pedig arra nem ez a megoldás...
2010. nov. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Ugy erzem mindenkinek a hazassagrol olyan rossz velemenye van,lehet rosszul ertem,pedig az nemis olyan rossz,vannak jo hazassagok:D
2010. nov. 4. 17:39
 15/27 A kérdező kommentje:
Vagy szerintem mindegy hány évesen érzi az ember azt, hogy most készen áll a házasságra, attól lehet jó a házasság,mért fiatal az ember,szerintem sok előnye is van, például ha lesznek gyerekek a szülőértekezletükön nem a nagymamájának nézik az embert,vagy még sok minden jó:)
2010. nov. 4. 17:44
 16/27 A kérdező kommentje:

A témától el kezdtünk térni:D

De azért igazságtalan,hogy a férfi kell megkérje a nő kezét és szerintem egyik se siet, félti a drága ifjú korát,félnek a férfiak a házasságtól.

2010. nov. 4. 17:48
 17/27 anonim ***** válasza:
67%

én 4 éve várom, hogy eljegyezzen, hiába, pedig idősebbek vagyunk nálatok. A pasik nem siettetik a dolgot...Nekem már kezd elegem lenni belőle, de te még várhatsz, fiatal is vagy én nem is vagytok olyan rég együtt.

24/L

2010. nov. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
67%
Nekem 2 és fél év után kérte meg a kezem!Már azt hittem hogy sose teszi meg!Szerintem beszélj vele és mond neki,hogy mi lenne ha összeházasodnátok,mert így a táncpénzből befejezhetnétek a lakást!Én is így voltam,csak mi venni szeretnénk!Ha megkérdezed nem vesztesz semmit!
2010. nov. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
68%
Kérdező, számomra kicsit érdekes a gondolkodásmódod (igazán ne vedd kötekedésnek!) ... de úgy beszélsz a gyerekek születéséről is, mintha annak házasság az alapvető feltétele lenne... Hm... Igazából ez sem így van, a gyerek születését nem a házasságkötés előzi meg 9 hónappal...
2010. nov. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem fontos a gyerek előtt a házasság, mert az a normális példa a gyerek előtt és hogy ne csonka családban nőjön fel a gyerek!
2010. nov. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!