Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogy érhetném el, hogy eljegye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érhetném el, hogy eljegyezzen? /bővebben lent/

Figyelt kérdés
Szoval párom 28 éves én 22/csaj/ szoval nem tizen évesek vagyunk igy már idealis lenne eljegyzés felvetése...2 éve vagyunk együtt,Szeretjük egymást meg minden oké köztünk és szeretném ha eljegyezne, ezzel is kimutatni,hogy komolyan tervez velem..de viszont igyis tudom, vagyis gondolom,hogy hosszutavra tervez velem, mivel hogy 2 év azért már nem kis idő és az eddigiek folyaman még nem "szexeltünk" csak petting volt mivel katolikus csaladbol van...és ha akart volna akkor már rég elhagyott volna...mongyuk nekem kicsit fura ez a felfogás,mert környezetemben senki nem él ily modon...dehat szeretem őt és kitartok mellette...szoval szerintetek mit tehetnék?
2011. jan. 3. 19:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
46%
Erőltetni semmiképp se szabad. Én beszélnék a helyedben egy jó barátnőmről ismerősömről, akit nemrég eljegyeztek, áradoznék, hogy mennyire szép az a gyűrű, és,hogy mennyire nagy dolog. Esetleg ha sétáltok egy ékszerüzlet előtt, állj meg a kirakat előtt és csodáld meg az eljegyzési gyűrűket. Ha ebből se veszi a lapot, akkor viszont kár erőltetni.
2011. jan. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

engem 4 év után sem jegyzett el a párom pedig tökéletes minden.sose utalnék rá,az az igazi ha majd önszántából akar én is ugy 2-3év után vagyis azóta vágyom erre!de várok!A másik meg tegyük fel h elvesz,megvan az esküvő stb nászéjszaka (gondolom az után már lehet..) és kiderül hogy sajnos az ágyban nem passzoltok,ami logikus h hosszútávú hű kapcsolatot nem eredményez.na akkor micsinálsz :S

szintén 22L

2011. jan. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!