Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzési gyűrűt az esküvő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzési gyűrűt az esküvő után hordjátok mindig?

Figyelt kérdés

Ugye esküvőn felhúzzák a karikagyűrűt. Ezután mi lesz a köves eljegyzési gyűrűvel?

Házas nők, ti hordjátok? Mindig? Vagy azt csak alkalmakra? Vagy a polcra került? Hogy szokás?


szept. 11. 13:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Én hordom az eljegyzési és a karikagyűrűt is, mindig a kezemen vannak. Egyik a bal, másik a jobb kezemen.
szept. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak alkalmakra. Nem szeretném, ha tönkre menne.
szept. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
En is ugy, mint #1.
szept. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
En hordanam mindig.
szept. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

nem hordom az esküvő óta. Csak a karikagyűrűm, de azt viszont 0-24ben.

az eljegyzési gyűrűm otthon van az ékszeres dobozban

szept. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%

Én egyiket sem hordom, de szerintem én bőven a kisebbség vagyok. Munkahelyemen ugyan megengedett, csak vegyszerekkel dolgozok, és nem akarom, hogy tönkremenjenek, vagy ha baleset van, akkor a kezem sérüljön meg jobban, mert nem tudom elég gyorsan levenni.

De szerintem ez preferencia, meg megállapodás kérdése. Férjem se hordja a karikagyűrűt, mert zavarja. Alkalmakra fel szoktuk venni, ha nem felejtük el :D

szept. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha dolgozom, nem hordom, túl sok por érné, sokszor kell kezét fertőtleníteni is, nem hiszem, hogy jót tenne neki. Ha nem dolgozom, sokszor van rajtam, mert nagyon szép, és nagyon szeretem viselni, de azért ha csak itthon vagyok, nem veszem fel.
szept. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%
Nincs külön eljegyzési gyűrűm. Előre mondtam a férjemnek, hogy nekem a sima karikák nem tetszenek. Úgyhogy legyen szíves úgy kiválasztani az eljegyzésit, hogy karika helyett is azt fogom hordani (tehát süllyesztett, kicsi kő legyen benne).
szept. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :)
szept. 12. 10:01
 10/11 anonim ***** válasza:

Én az enyémet hordom, ugyanúgy a bal kezemen, de az enyém nem köves ,azt nem szeretem. Az eljegyzéshez nemesacél gyűrűm lett, és amúgy a férjemnek is, azokat hordjuk ugyanúgy bal kézen ( azóta is).

A jobbra pedig az esküvőn felkerültek az arany karikagyűrűk. Nem sok ékszert hordok, ezekhez, és a szív medálos nyakláncomhoz ragaszkodom csak. Se karkötő, se fülbevaló.

szept. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!