Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nem rontja el az eljegyzés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem rontja el az eljegyzés meglepetését, ha biztosra szeretnék menni a gyűrű méretében és lemérnénk / leméretnénk a barátnőm ujját?

Figyelt kérdés
Nálatok ez hogy nézett ki?
szept. 11. 11:56
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
69%

Ezt a gyűrű a következő több évtizedben hordani fogja.

Fontos, hogy tetsszen neki, hogy tartós legyen, hogy a mindennapokban is kényelmes legyen.


Maga az eljegyzés mint ceremónia legyen meglepetés, de a gyűrű maga NE.

szept. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
69%

Nálunk úgy volt, hogy a lánykéréssel együtt kaptam a gyűrűt is, de a (most már) férjemnek az ékszerbolti eladó mondta, hogy felesleges megpróbálni méretezni, inkább menjünk majd vissza együtt, és akkor átszabják az ujjamra, hogy tökéletes legyen. Szóval egy akkora gyűrűt kaptam, ami a hüvelykujjamra is kényelmesen feljött, de legalább kaptam :D Nekem nem tetszett volna az, hogy együtt menjünk vásárolni és én válasszam ki, valahol ez is egy jele annak, hogy mennyire ismer engem a jövendőbelim, hogy tudja, nagyjából milyen gyűrűk jönnek be. De ez persze csak az én privát véleményem, látod másnak meg ez bejövős dolog.

Amúgy ennek ellenére nekem egyáltalán nem volt meglepetés a lánykérés. Maga a módja igen, az valóban különleges volt, a körülmények meg úgy minden, de szegény párocskám annyira ideges volt, a levegő rezgéseiből tudtam már, hogy itt valami készül :D Szerintem az régen rossz, ha a lány nem is számít rá egyáltalán, egy kapcsolatnak valahol természetes folytatása a lánykérés, amennyiben ugye megegyeztetek régebben, hogy mindketten ilyesmiben gondolkodtok.

szept. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
81%

Amúgy igen, lehet utólag méretre igazítani ha nem tökéletes. Nem tudom a profik mit ajánlanak, szerintem érdemes nagyobbra tippelni, akkor legalább tényleg fel lehet húzni jelképesen, aztán majd az ékszerész megigazítja.

Amúgy egyetértek a #12-vel, én se akartam volna magamnak kiválasztani. A párom egyedül eltalálta a tökéleteset, imádom, pont hozzám illik (az eljegyzés után minden rokonom is dicsérte a gyűrűt, hogy milyen jó választás és illik hozzám), nálam nagy plusz volt hogy a párom megjegyzett minden apró megjegyzést amit erre csepegtettem az évek során, plusz észrevette hogy magamtól kb milyen stílusú ékszert hordok. Nekem jól esett, hogy ilyen jól ismert és ilyen jól választott. :) Nekem kicsit illúzióromboló lett volna, hogy beterel egy üzletbe hogy vegyek magamnak egy gyűrűt...

szept. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Én pl bulizni hordok nagy méretű, extra ékszereket, de ezek a hétköznapokban nem lennének hordhatóak.

Szóval ne a bizsuk alapján dönts, nem releváns, hogy mit vesz fel szombat este.

szept. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mivel én nem is értem, hogy egy eljegyzésnek miért kell meglepetésnek lennie?
szept. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
42%

#15

Mert szép és romantikus. :) persze nem "kell", de szerintem tök jó, nekem is meglepi volt és nagyon örülök, szép volt.

szept. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
43%

15, Mert romantikus gesztus elvinni valahova, letérdelni stb...


De ezt ne úgy értsd, hogy bumm, csak úgy megkéred a kezét.


Nyilván előtte beszetek már, hogy közös életet terveztek, kinek mi a véleménye a esküvő, a házasság miben léte kapcsán.


Nyilván nem csak úgy ráborítod a dolgot.


Szerintem normális esetben az ember érzi is, hogy ez a levegôben van, valami készül.

Mondjuk mentek nyaralni, a párod elküld körmözni, érzed, hogy na, talán lánykérés...

szept. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
70%

#17

Ja, én is erre gondoltam. Már rég megbeszéltük a párommal, hogy majd valamikor a jövőben a távlati cél a házasság, mindketten ezt szeretnénk majd ha eljön az ideje. Aztán ezek után már a többi meglepi volt.

Az szerintem se jó, ha soha egyszer se beszéltek erről a felek, és úgy történik. :D

#16-os voltam

szept. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
27%

"a párod elküld körmözni"


Ez de... proli és tárgyiasító. Cunci menjél kicsippantani magad, mert megveszlek kilóra, fészbukkra meg kell a kép.

szept. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kicsit nagy lett az ujjamra amit választott, így hát akkor ott az igen után azt felhúztja az ujjamra majd kb egyből vehettem is le és másnap már mentünk is kicseréltetni, ott pedig én választottam magamnak.
szept. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!