Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nem rontja el az eljegyzés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem rontja el az eljegyzés meglepetését, ha biztosra szeretnék menni a gyűrű méretében és lemérnénk / leméretnénk a barátnőm ujját?

Figyelt kérdés
Nálatok ez hogy nézett ki?
szept. 11. 11:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%
Én úgy csináltam, hogy feleségem sok bizsu gyűrűt hordott annó, én az egyiket elvittem és az alapján vettem a gyűrűt
szept. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
93%
Az is egy megoldás, amit az 1-es ír, csak nagyon nem mindegy, hogy az adott bizsugyűrűt melyik ujján hordta.
szept. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
89%
Nem hord gyűrűt egyáltalán? Én hordtam egyet, párom azt mérte le titokban. :)
szept. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
93%

Nekem anno úgy lett megkérve a kezem, hogy volt térdenállós romantikus lánykérés, és utána hogy menjünk el együtt megvenni (mármint ő fizette), és válasszam ki én. Így a meglepetés / romantikus része is megvolt a dolognak, és engem nem zavart, hogy a lánykérésnél nem volt gyűrű. De az sem zavart volna, ha leméri az ujjam, és utána kéri meg. De ez adott nőtől függ.


Amit még meg lehet próbálni, ha elég mély alvó, hogy papírcsíkot az ujja köré tekersz, amikor alszik, megjelölöd, ahol összeér, akkor már tudod a körméretet és az átmérőt. Vagy egy közös ismerőst megkérni, hogy segítsen.

szept. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
85%

Exemmel azt csináltuk, hogy maga az eljegyzés meg volt beszélve (hogy biztosan oké legyen), a gyűrűt én választottam (hiszen én fogom viselni)


Az eljegyzés maga pedig meglepi volt, rá volt bízva :)


Nem rontotta el az élményt, sőőőt :)

szept. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
56%

hát nem tudom, én szerintem ha nem olyat vennél ami nekem tetszik akkor szomorú lennék, tehát első körben elárulnám neki, hogy van egy meglepetésem, és irány az ékszerbolt, vagy mikor már az ékészerbolt elé értek akkor bemennék, és azt mondanám neki, hogy melyik tetszik és probálja fel ekkor megmondja az eladó a méretet is és jobb előre megbeszélni, hiszen ez már nem óvoda, hogy akkor ez most meglepetés mert megveszem neked...ennyi és meglepődök...

de egy rosszul választott neked tetsző gyűrű és nekem meg nem csalódást tud okozni, és hordanom kellene életem végéig, csak hogy ne bántodj meg...kizárt!

szept. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is első volt a lánykérés, utána a gyűrűvásárlás közösen
szept. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is már megtörtént a lánykérés, gyűrű nélkül.

Közben kinéztem a "gyűrűmet", a párom is tudja, melyik az, szóval innentől rá van bízva, hogy mikor, hol és hogyan lesz a "hivatalos" eljegyzés, szóval végülis meglepi lesz így is, de olyan gyűrűt kapok majd, amire tényleg vágyok.

szept. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
77%
Béna vagyok ékszer választásban, miközben barátnőm nagyon igényes, ezért inkább közösen választottunk. Lehet valamelyest elveszi a varázst, de inkább legyen olyan gyűrűje, amit szívesen hord és boldog, mint olyan aminek csak eszmei értéke van, merthogy tőlem kapta.
szept. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
63%

Nálunk is úgy volt, hogy megkértem a kezét nyaralás alatt, amikor épp olyan helyen voltunk. Aztán utána itthon együtt mentünk el ékszerboltba és olyat választottunk, ami mindkettőnknek tetszik.

Maga az eljegyzés természetesen családi esemény volt, akkor már megvolt a gyűrű.

szept. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!