Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogy kellene eljegyezni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Roadkill kérdése:

Hogy kellene eljegyezni a páromat?

Figyelt kérdés
Szép estét\délutánt mindenkinek.Bocsánat emiatt a buta kérdésért de lassacskán úgy érzem hogy el kellene jegyezni a barátnőm,de hogy megy ez?Mármint értem én hogy romantikus hely meg letérdelés,de a házassági meg az eljegyzési gyűrű az ugyan az?Magamnak is kell venni eljegyzési gyűrűt?Ha eljegyzem meddig járhatunk jegyben,vagyis eljegyzés meg az esküvő közt mennyi idő telhet el?Nektek hogy volt?Válaszokat előre is köszönöm.

szept. 1. 18:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyűrűt vegyél először, ha bemész kifejezetten ezzel foglalkozó üzletbe, és elmondod mit szeretnél, segítenek. A méretet előre jó ha nagyjából tudod, egy egy méretet utólag is módosítanak. Szerintem jó ha előtte beszéltek általánosságban a házasságról és nem váratlanul éri a lányt. Mi pl. Együtt mentünk be megnézni mi a gyűrű méretem, majd kB fél évvel utána volt maga az eljegyzés. Azért is jó beszélni az eljegyzésről, hogy a lánynak van-e valami amit nagyon nem szeretne vagy szeretne. Én pl. Nem akartam nyilvánosan, se karácsony vág Valentin napon. Szóval összességében szerintem kezd azzal, hogy beszélgettek róla, aztán a gyűrű.
szept. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Kései Sirató ***** válasza:
Engem egy nagy csokor virággal kért meg a párom, de gyűrűt együtt mentünk választani.
szept. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket és tanácsokat,kedvesek vagytok.Leginkább erre a gyűrűs dologra voltam kíváncsi meg az idő tartamra.Már beszéltünk erről párommal,azt tudom hogy kettesben leszünk egy jó kis nyugodt helyen.De úgy beszéltük még várunk vele egy kicsit had fejezze be az egyetemet.Mindenkitől köszönöm a hasznos információkat,további szép estét.
szept. 6. 18:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!