Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mikor "ajánlott" az eljegyzés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor "ajánlott" az eljegyzés?

Figyelt kérdés
Már lassan egy éve hogy együtt vagyunk a barátommal, és együtt is élünk. Már kb a harmadik hónapnál leszögesutük, hogy egyszer majd megházasodunk. Honnan tudjuk, hogy az első lépésnek itt az ideje?

jún. 3. 20:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
61%
Olyan 3-3,5 év után.
jún. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
13%
Nincs ilyen. Amikor érzitek. Az lehet 10 év, lehet 3 hét (mindkét esetről hallottam már)
jún. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem ennyi együtt élés még nagyon kevés ahhoz, hogy egy ilyen lépést megtegyetek. Vagyis ha csak nem akartok két év múlva elválni. Ennyi idő alatt még nem eltetek meg annyi helyzetet, hogy pontosan tisztában legyetek vele, mit vállalatok.
jún. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
Ti tudjátok. Szerintem egy év még lófing, friss kapcsolat. Majd ha már együtt lesztek 3-4 éve az jelent valamit. De mások meg szeretnek hamarabb lépni.
jún. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%
Nekem egy év még semmi.3-4 év minimum, de ez ÉN vagyok,mindenki azt csinál, amit akar.
jún. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%
Legalább 2 év együttélést megvárnám.
jún. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem is nagyon korai még. Meg kell élni hullámvölgyeket, problémákat veszekedéseket, hogy lássátok együtt maradtok-e kapcsolat nincsen hullámvölgyek nélkül. Ki kell tapasztalni a másikat, idegesítő szokásait. Ha ez megvan majd akkor. Én is 3-4 évre szavazok.

Mellesleg, mi 8 éve vagyunk együtt, mégsem történt még eljegyzés, de már volt célzás rá. Nem siettük el. Nem sietünk sehova.

jún. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
10%
Soha ha rám hallgatsz.
jún. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%
Meg legalabb egy-masfel evet eljetek egyutt.
jún. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem egyév, de még kétév is lószar.

Az exem másfél év után pedzegette az elhegyzést. Nagyszerű, de kicsit napojuk el azért még, mert nem is ismerjük egymást.


Nos, tényleg nem.

Az együttélésünk úgy ért véget két és félév után, hogy megerőszakolt. EZT... tízéve - azóta sem találom a szavakat és a válaszokat erre, de ezek után kivártam.


A barátommal nyolcadik éve élünk együtt, idén kért meg. Bőven jó.

jún. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!