Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogy fogadnátok ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogadnátok ha a párotok házassági szerződést akarna?

Figyelt kérdés
Neki sokkal több vagyona van. Van 2 kocsija és 2 ingatlanja és értékes ingóságai. Tudom, valaho őt us meg lehet érteni, de akkor is....

2023. aug. 6. 12:58
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
83%

28. Persze hogyne.

Házassági szerződést többbnyire eleve válást, elhagytást tervező elköteleződni valójában nem akarók szoktak akiknek semmi bizalma nincs a párjukban. Ez így pont ugyanolyan általánosítás mint amit te írtál.

Sokat számítanak a körülmények, miért akar szerződést, mit akar hogy tartalmazzon, mennyire egyoldalú stb. Szerintem ez a hozzáállás sokszor bizalmi problémák miatt merül fel. De akkor meg minek összeházasodni, ha az emberben felmerül egyáltalán a gondolat, hogy a párja majd le akarja húzni olyasmivel ami nem illeti meg.

Egyébként nő vagyok, és kettőnk közül én vagyok az, aki vittem egy saját kertes házat a kapcsolatunkba, azt ahol élünk.

A férjemnek semmilyen vagyona nem volt soha, szegény családban nőtt fel, albérletben. Ennyit arról hogy a nők akik ellenzik a házassági szerződést , csak aranyásók lehetnek.

2023. aug. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
100%

"Ha nem akarnék gyereket, egyébként 90%, hogy én sem hazasodnék."


Én nem akarok, de szeretném, ha a párom a férjem lenne. Nem gazdasági okokból, hanem szerelemből, akkor is, ha ez cukormáznak számít.


Nekem akkor is fura. Mintha csak egy takarónk lehetne, vagy egy tányérból ehetnénk, különben nem szeretjük egymást.

2023. aug. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
100%

32. Mi is Szerelemből házasodtunk, egyikünk se akart egy idő után pasim csajom jellegű kapcsolatot. Hivatalos, törvényes hozzátartozói vagyunk egymásnak, ez volt a cél a házassággal, egy család lettünk, ennyi. nem a pénzét akartam, az soha nem is volt neki. És ha lett volna, akkor sem íratott volna házassági szerződést mert ismer, és tudja hogy sosem igényelnék olyat ami nem az enyém és nem illet meg. Aki ezt feltételezi a párjáról, az minek van vele együtt?

Pl a férjemnek most van pénze, de az az övé. a nagyapjától tavaly örökölt egy kicsit nemrég, azt akarta hogy együtt döntsünk róla, de én nem akartam, mert az az ő pénze. Jogilag is. Feleségként sem tartozik rám az ő öröksége.

Gyereket nem akarunk. 31. voltam.

2023. aug. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
0%

33 szerintem ha rendben vagytok, legalabb egy gyereket vallaljatok.


Kesobb mar lehet banni fogjatok

2023. aug. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
100%
34. Minek? A sokadik vagy a sorban aki ezzel jön, de számomra furcsa, értelmetlen kérdés. Miért bánnánk meg, hogy sok minőségi időnk van egymásra, önmagunkra, egy viszonylag nyugodt szabad életünk van, azt csinálunk amit és amikor akarunk, nem kell egy gyerekhez igazodni, nem kell a sok sírást, hisztit hallgatni, nem esünk ki a munkából, nem amortizálom le a testem, anyagilag is jobb ha nincs stb stb. Hidd el, egyikünk se vágyik rá. Van annyi önismeretünk, hogy tudjuk, nem nekünk való a gyerekes élet. Csak nyűg lenne vele. Nekünk Jobb így. És a gyerekek érdeke is ,hogy olyan családba szülessenek, ahol akarták őket.
2023. aug. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
100%
Azt is megbánhatja, ha szül. Pláne úgy, hogy nem akar gyereket.
2023. aug. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
71%

Kérdező, azért az érdekelne hogy ha a párod akar szerződést te meg nem, akkor nem fogsz hozzámenni?

Vagy ilyenkor mi van? Nem írod alá és szakítasz? Vagy ultimátumot kap a másik?

Csak érdekel hogy ettől egyből kiszeretsz belőle? Vagy hogy fogod ezt megoldani?

Én aláírnám ha szeretem a másikat, nem a pénze kell. Igaz én nem akarok gyereket, ez nem befolyásoló tényező.

2023. aug. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
100%

37

Ha akarnál gyereket. (Tételezzuk fel egy percre, hogy igen, pici emptia) tehat, ha akarnal gyereket, aláirnal ilyet?

2023. aug. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
100%

#38:

Ha akarnék gyereket akkor annyiban más lenne a helyzet hogy a gyerek érdekeit nézném, neki próbálnám meg bebiztosítani a mindenkori lakhatását.

Tehát ha alá is akarna íratni velem egy házassági szerződést a párom akkor aláírnám, DE úgy hogy bele legyen fogalmazva ha szétmegyünk akkor a gyereknek legyen hol lakni, nem kell az én nevemre venni semmi ingatlant, lehet a gyerek a tulajdonos. A lényeg hogy a gyereknek már kicsi korában is legyen a feje felett hajlék, ne érje őt semmi hátrány abból ha a szülei esetleg szétmennek.

Meg lehet fogalmazni úgy is egy házassági szerződést, hogy mindkét fél elégedett legyen vele, főleg úgy hogy a gyerek már kicsi korától védve legyen.

Persze szerintem annyira senki nem h*lye, hogy olyan szerződést írjon alá ami később hátrányosan érinti.

2023. aug. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
50%
39.te is biztosíthatodjlékot a gyereknek a már házasság előtt szerzett vagyonodból, nem?
2023. aug. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!