Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit kéne tennem? Én lépnék ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Én lépnék ő még nem.

Figyelt kérdés
Van párom már évek óta.Én már szeretnék valamerre lépni azaz "látni" hogy haladunk valahova.Ő ahogy észrevettem nem akar,de időnként felhozza a témát hogy majd összeköltözünk stb.Talán félhet az ilyen kötöttségtől,bár tudja nem változna evvel úgy semmi.Rá erőltetni nem akarom csak én elég komolynak gondolom ahhoz a dolgot hogy lépjünk az ügyben(eljegyzés).Nem akarom feleségül vetetni magam vele azonnal nem ez a célom.Beszéltük már, hogy jövőre összeköltözünk ha úgy jön össze az anyagi dolog de ez se 100% mert egyszer ezt mondja egyszer azt.
2010. szept. 22. 23:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok? Mi 28 évesen házasodtunk össze, és előtte 8 évig együtt éltünk, illetve hát az első 3 évben nem is éltünk együtt, csak jártunk.
2010. szept. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
21 és 22. 3,5 éve együtt vagyunk.Nagyon szeretjük egymást és nagyon jól ki is jövünk.
2010. szept. 23. 00:14
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Úhhh.. hát akkor kb. az van, mint nálunk volt anno. :) Ha szeretitek egymást, meg minden rendben van, akkor sztem ne erőltesd, mert a fiúk általában elriadnak attól, ha úgy érzik, valamit rájuk akarnak erőltetni. Majd lesz egy nap, mikor ő is érezni fogja a változtatás szükségességét. Egy ideig ne is hozd fel neki a témát. Nem könnyű, de meglesz az eredménye. Sok sikert és boldogságot kívánok nektek!
2010. szept. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Nem erőltetem mert nem érnék el vele semmit tényleg ahogy te is írod.Csak olyan rossz érzés hogy én már lépnék valamerre.De majd lesz valahogy:)
2010. szept. 23. 00:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Tedd magad egy picit nélkülözhetetlenné, elérhetetlenné :)) Hogy észrevegye, hogy milyen az, mikor nem vagy ott ,vagy nem ér el olyan könnyen. Szóval légy picit titkokzatos (de nehogy túlzásba vidd) és akkor elgondolkodik, hogy nem-e véletlenül felbukkant egy harmadik... :) És akkor lehet hogy lép. (első és második voltam újra. én így csináltam anno.. nálam bevált) :)
2010. szept. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%

milyen fos már, ha az ember lányának egy 3 éves kapcsolatban taktikáznia kell...

édes drága szívem, ha az a jóember tényleg szeret téged, akkor nem kell félned attól, hogy eléje tárd szíved legnagyobb vágyát.

ha tesztek érte, sikerülni fog.

2010. szept. 23. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nagyon örülök az első hozzászóló boldogságának, mert ő a kivétel!

Én pont ugyanígy voltam. 4évig "jártunk", 1 évig együtt is éltünk. Akkor már 25 és 28évesek voltunk. És még mindig semmi, csak ültünk a langyos pocsolyában, se előre se hátra, szándék részéről semmi. Én nem taktikáztam, megmondtam kerek-perec, hogy számítottam eljegyzésre karácsonykor/szülinapon blabla...Nem kellett volna azonnal elvennie, csak legalább lássa az ember lánya, hogy valami egyszer azért történni fog. Pont ahogyan te is írtad.

És pont ez a borzalmas céltalanság hidegített el bennünket egymástól. Nem tudom elmondani, mennyire boldoggá tesz, hogy nem vártam a nagy semmire még pár éven át, amíg vén boszorkává nem váltam volna. Egy sokkal jobb élet várt rám ő utána.

Nem biztatlak a szakításra, félre ne érts. De azért nem árt, ha van egy időlimit, ami után már nem vársz tovább arra, hogy naaagy nehezen rászánja magát az elkötelezettségre.

2010. szept. 23. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen én is igy gondolkozok és nem fogok várni a végtelenségig.Én sem akarok azonnal házasodni se gyereket semmi csak nem szeretnék abban a bizonyos langyos pocsolyában ülni évekig még.Köszönöm szépen a válaszokat :)
2010. szept. 23. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!