Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Honnan tudtad, hogy ő az igazi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudtad, hogy ő az igazi?

Figyelt kérdés

Minden házas ember tapasztalata érdekelne, aki úgy érzi megtalálta az igazit. Mielőtt igent mondtál, honnan tudtad, hogy Ő lesz az, akivel le tudod élni az életed?

Még fiatal vagyok, ugyanakkora stabil párkapcsolatom van, és egyre többször gondolkodom el azon, hogy talán ő lesz az igazi... Kinőttem már a naiv, nagyot álmodós korszakomból, és úgy érzem a párom az, akire alapozhatok, ugyanakkor a házasság gondolata mindig kicsit megrémít. Ez természetes? Ti is éreztetek ilyet, vagy az idő előrehaladtával egyre biztosabbak lettetek a dolgotokban? Tényleg minden ezzel kapcsolatos tapasztalatnak, véleménynek örülnék most, de a bunkó válaszolók légyszi kíméljenek!


2010. aug. 15. 00:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk most kedden, augusztus 17-én lesz a 8. házassági évfordulónk, pedig még fiatalok vagyunk. Én 29, a férjem 33 éves, de nem bántuk meg, még mindig tart a szerelem! :D

Mi véletlenül ismertük meg egymást. Az egyik haverom tesójának a barátja volt, vagyis még mindig az. Buliba készültünk a haverommal, mikor Ő bejött a házba, és nem bírtam levenni róla a szemem. A szívem úgy kalapált, mint azelőtt soha. Aztán végül nem ment senki bulizni, viszont mi hajnalig beszélgettünk a haveromék háza előtt.

Én még tanultam, 20 éves voltam, ő meg már dolgozott, 24 éves volt ekkor. A családunk tiltott minket egymástól, de akkora volt a szerelem, hogy nem bírtuk volna egymás nélkül, így 3 hónap után összeköltöztünk, aztán gyorsan eljegyzett, mert hát az én családom igen csak vallásos, és hát megvolt rólam a véleményük. Így tettük gyorsan hivatalossá, amennyire csak lehetett, a kapcsolatunkat. 1 éve voltunk együtt, mikor kiderült, hogy minden védekezésünk ellenére babát várok. Vállatuk, hiszen szerettük egymást. A párom dolgozott, anyósoméknál laktunk, tudtunk gyűjteni egy kis pénzt, így nem okozott anyagilag gondot a babavárás. Előtte 1 héttel voltunk bejelentkezni a polgármesteri hivatalban és a templomban, hogy összeházasodnánk. Így 1 évvel később, mint az eljegyzésünk volt, összeházasodtunk. Akkor már mocorgott az eslő babánk odabent a pocakomban. Most pedig az első osztályba készülünk, hiszen már 7 és fél éves nagy fiú.

Azóta van másik 2 kisfiúnk is, egy óvodás, és egy másfél éves.

És mi azóta is szeretjük, sőt imádjuk egymást. A saját kis házunkban élünk hatalmas szeretetben és szerelemben!


Bocs a regényért!

Sok boldogságot kívánok nektek.


Jah, a családom azóta megbocsátott, hiszen az idő minket igazolt!

2010. aug. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

00:58- ja igen valamit elnéztem:) amúgy mi is nagyon makacsok vagyunk

01:31- lehet h nekünk is a külön töltött idő fogja megerősíteni a kapcsolatunkat, meg az is volt a baj h minden nap találkoztunk és a végén már nem volt kedve sehova menni ,mondjuk nekem igen:D de lehet neki sok volt:(

mert mikor sok idő után megint beszélünk akkor meg megint jó...érdekes.

2010. aug. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

még nem a férjem...de az lesz.

most fogok diplomázni, és biztos vagyok benne , hogy megkéri a kezem a diplomaosztó után.

nem tudom miért, de érzem.

és azt is hogy ő az igazi.

igaz, h sokat vitázunk, de imádjuk egymást, a szex isteni, és egyszerűen passzolunk na...:)

2010. aug. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szia! Én nem vagyok házas. Még csak 19 éves vagyok.

A párom 28éves.

10 hónapja vagyunk együtt.

Tudom,hogy ő az igazi, mert mindig ilyen pasira vágytam, és ebben benne van minden. :)

Kedves velem, nagyon romantikus, imád Engem, egyformák a gondolataink, például gondoltam a kedvenc parkunkra, mikor arrafelé mentünk, és nem szóltam semmit, de ő megérezte a gondolatomat, és lekanyarodott a parkhoz. :))

2010. aug. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Van egy olyan mondás, hogy nem az az igazi, akivel letudnád élni az életedet, hanem az, aki nélkül NEM!!! Ennyire egyszerű! És ezt hidd el, megérzed, ha eljön az ideje!! :)
2010. aug. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!