Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Honnan tudtad, hogy ő az igazi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudtad, hogy ő az igazi?

Figyelt kérdés

Minden házas ember tapasztalata érdekelne, aki úgy érzi megtalálta az igazit. Mielőtt igent mondtál, honnan tudtad, hogy Ő lesz az, akivel le tudod élni az életed?

Még fiatal vagyok, ugyanakkora stabil párkapcsolatom van, és egyre többször gondolkodom el azon, hogy talán ő lesz az igazi... Kinőttem már a naiv, nagyot álmodós korszakomból, és úgy érzem a párom az, akire alapozhatok, ugyanakkor a házasság gondolata mindig kicsit megrémít. Ez természetes? Ti is éreztetek ilyet, vagy az idő előrehaladtával egyre biztosabbak lettetek a dolgotokban? Tényleg minden ezzel kapcsolatos tapasztalatnak, véleménynek örülnék most, de a bunkó válaszolók légyszi kíméljenek!


2010. aug. 15. 00:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%
Ezt nem igazán tudom körülírni, de érzem belül hogy Ő az! Talán onnan, hogy minden más nőben az Ő egyedi tulajdonágait keresném, akár külső, akár belső, akár jó, akár rossz! És most szenvedek, mert elveszítettem az Igazit:((
2010. aug. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
először kis apróságokból sejtettem, amikor pl. pincérként dolgozott egy hozzánk közeli szállodában és hozott nekem a svédasztalról egy gyönyörű zöldalmát, mert tudta, hogy imádom, mentem suliba és ott állt a kapunk előtt, mert kirohant, hogy odaadja. Aztán amikor sorra kitaláltuk egymás gondolatait, vagy abban a pillanatban hívott, amikor rágondoltam. Tényleg nehéz így megfogalmazni, de van összehasonlítási alapom és másoknál ez nem volt meg, vagy nem minden volt meg.
2010. aug. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Ugyan én házas nem vagyok,de van egy kislányuk a párommal.Mivel nem terveztük(de már együtt voltunk 4 éve,és csak 22,ill.23 évesek voltuk,ezelőtt 3 évvel),ezért a vállalásával azt is tisztáztuk,hogy együtt akarunk maradni,örültünk nagyon,mert szerettük egymást.Még mindig szeretjük egymást,ő is állítja,hogy szerelemből,én pedig tudom,hogy azzal.Viszont pár hónapja úgy rámtört egy picit a félelem,hogy uram isten,meg csak huszon-egypár éves vagyok,és vele maradok életem végéig,már nincsen más lehetőségem.Nem mintha élnék a lehetőséggel,ha adódna,mert mikor volt,akkor sem érdekelt(csak akkor még kislányunk sem volt,tehát elmehettem volna,ha akarok),csak maga a tudat,hogy már nincsen,nem lenne lehetőségem.Aztán elgondolkodtam,és rájöttem hülye vagyok,minek kellene a lehetőség,ha úgysem használnám ki...És alapvetően az jutott eszembe,hogy egy kaland kedvéért tényleg hülye lennék változtatni,hiszen ráunok,és nem azt kell néznem,hogy kivel tudnék élni,hanem azt,hogy ki nélkül nem.A párom nélkül már nem tudnék...
2010. aug. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja,és igen,régen ha szakítottunk,vagy összevesztünk valami miatt,és próbáltunk továbblépni nem sikerült,mert mindegyikünk a másikat kereste.Én próbáltam szinte uygan oylan sráccal kinézetre,munkára,szociális helyzetre nézve egyaránt,nem vált be.Próbáltam teljes ellentéttel,az sem...vALAHOGY NEM Ő VOLT...MINIG ŐT KERESTEM...
2010. aug. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy nagyon jó kérdés.

Mikor megismertem olyan volt mintha ezer éve ismerném. Ugyanolyan a humorunk, kitaláljuk egymás gondolatát, ugyanaz a véleményünk,a filozófiánk,még külsőleg is hasonlítunk,olyan dolgokat tett meg,amit más nem és tök természetes volt (mint az egyik válaszolónál az almás sztori:))

egy hullámhosszon vagyunk teljesen..stb..

van egyébként más is akivel jól kijövök és hasonló az érdeklődésünk,de ez egész más. Ezt érzi az ember,h Más.

testi-lelki harmónia.

Viszont nem olyan boldog a sztorim,mert jelenleg nem vagyunk együtt:( Teljesen megváltozott. de ezt most nem részletezem, viszont érzem,h közös a jövőnk.

Valahogy úgy fogalmaznék,h mikor megláttam láttam benne a jövőmet. :)

És remélem szép lesz és minden jóra fordul. :)

2010. aug. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

uccsó vok- még annyi,h tavaly is volt egy "szakítás" oké ,megpróbáltam más sráccal és nem ment...egyszerűen nem tudtam senkit közel engedni, éreztem,h ez nem "természetes" vagy hogy mondjam.. nem tudtam megfogni se más kezét... nem voltunk együtt mégis úgy éreztem,h megcsalom.

na szerintem ez az...ez az Igazi érzés :)

2010. aug. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
olyan szomorú előző,hogy most nem vagytok együtt,mi is szakítottunk néhányszor,és emlékszem,hogy az milyen rossz volt.Remélem kibékültök!
2010. aug. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

köszönöm:) én is,vagyis inkább azt remélem,h újra a régi lesz,mármint tudom ,h nem lesz már olyan,csak ha picit változtatna a hozzáállásán meg nem lenne lusta, stb:(

ti "végleg" szakítottatok?

2010. aug. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem,én írtam,hogy már van babánk,együtt vagyunk szerencsére.Én valahogyan éreztem a szakítások után,hogy nicsen vége,csak nagyon rossz volt a várakozás... mi mindig azért vesztünk össze,mert nagyon makacs mindkettőnk...még ma is szoktunk emiatt civakodni,de már megtanultuk kezelni.
2010. aug. 15. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

én meg a zöldalmás vagyok :) 17 éves voltam amikor összejöttünk, ő meg 20. Nagy szerelem volt, de túl fiatalok voltunk, 24 éves voltam, amikor összeköltöztünk, lakáshitel meg minden és 1 év után szétmentünk. Borzasztó időszak volt, bele voltam betegedve, hogy elveszítem. 2 évet voltunk külön és egyikünk sem találta a helyét, ismerkedtünk, eljártunk bulizni, de szinte nem múlt el nap, hogy ne kerestük volna egymást. Na, idén nyáron házasodtunk össze és most várjuk az első kisbabánkat :)

Lehet kellett ez a próba is, hogy milyen külön, túl korán találkoztunk és ez a 2 év méginkább megerősítette bennünk, hogy egymás nélkül nem megy.

2010. aug. 15. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!