Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Melyk a helyes, ha elfogadom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyk a helyes, ha elfogadom vagy ha nem?

Figyelt kérdés
Tavasszal lesz 4éve hogy együtt vagyunk.Az hogy összeköltüzünk anyagi okok miatt még nem megoldható.Nagyon szeretem:)Idősebb vagyok mint ő 6évvel és én már 30on is túl vagyok:(Szeretnék már lassan majd egy családot.Ő ezzel tisztábban is van.Arra kértem, hogy adjon nekem valami biztositékot vagy cselekedjen valmit amiből tudom, hogy tényleg komoly és van jövöje értelme várnom rá.Azt mondta kapok egy gyürüt, mert tudja hogy erre vágyok mert már mondtam neki.Aminek én örülnék is de azért adja csak hogy megnyugodjak,mert neki ez csak azért jtott eszébe mert én hoztam fel és amugy ő rosszul van attól,hogy ezt a családjával közölje meg attól, hogy én "futva"megyek majd anyámékhoz hogy ezzel dicsekedjek. Most mivel ő ezt igy gondolja én nem láttom értelmét és nem tudom mire számithatok:(Megmondtam neki, hogy igy nincs értelme és hagyjuk de a válasz erre az hogy nekem semmi nem jó ő megvenné nekem csak ne cseszegessem
2008. nov. 16. 09:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ne fogadd el,még nem értetek el erre a szintre ,ez nyilvánvaló.Várjál még amíg Ő is szívből szeretné.Bár ha már 4 éve vagytok együtt igazán felválalhatna ha akar.Nem akarlak megbántani,de manapság már senkit nem érdekel az hogy 6 évvel fiatalabb Nálad,szerintem csak kifogásokat keres.Meg a szüleinek sem akar büszkélkedni Veled?Felnőtt független,komoly embereknél szerelemben nem szokott számítani,hogy mit szólnak a szülők!Ha hamarosan nem vállal fel téged akkor komolyan gondolkodj el a kapcsolatotok jövőjéről hiszen ketyeg a biológiai órád,és ne szalasz el a családalapítás esélyét érte.
2008. nov. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen igazad van ugynézki szakitani fogok vele mert nem veszi komlyan azt hogy nekem ez igy nem jó és én azt érzem hogy csak átmeneti vagyok.A korkülönbség nem zavarja őt azt csak azért irtam le hogy talán ő azért gondolkodik másképp mert fiatalabb.Elmondtam most neki hogy én vele akartm boldogg lenni és azt adni neki amit csak 1nő tudd 1családot és talán hibáztam, hogy ezt nem ilyen nyiltan közöltem vele de ha ő ezt nem akarja akkor ne folytassuk mert nincs értelme.
2008. nov. 16. 11:18
 3/7 anonim ***** válasza:
97%

Röviden:

Egy kapcsolatnak nincs jövője, ha jelene sincs . A tiétek ilyen.

2008. nov. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Látod a kérdésedben a válasz is benne van,csak fájdalmas beismerni,hogy talán ez a kapcsolat nem egy életre szól.Legalábbis a párod a leírásod alapján nem így gondolja.

Jól látod,nem neked kellett volna megemlítened a gyűrűt sem,mert így már akkor sem az igazi,ha az ujjadra húzza,de ezt Te is érzed.Mindig szomorú,ha véget ér egy kapcsolat,mert általában az egyik fél mindig jobban szenved a másiknál.De ugyanakkor megint meglesz az esélyed,hogy találhass magadhoz megfelelő társat,aki azt szeretné amit Te,családot,esetleg gyerekeket..stb..A párod lehet,hogy még ezt korainak érzi a részéről,azért beszéld meg vele.De ha attól "rosszul van",ha Te az anyukádéknak dicsekednél a gyűrűvel amit tőle kapnál,és Ő sem szívesen büszkélkedne a családja előtt vele,ez elgondolkoztató.

Szerintem merj lépni,mert et egy langyos nem életre szóló kapcsolatnak tűnik.Mindenesetre arra alkalmatlan,amik a Te álmaid,hogy családot alapítsatok.


Sok erőt kívánok neked hozzá,és sikereket az újrakezdéshez.

2008. nov. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát elmondtam neki öszintén hogy én mire vágyok vele kapcsolatban.Összeköltözés eljegyzés majd kislurko stb. és megkértem hogy ha ő ezt velm szemben nem érzi ne folytassuk mert csak kikészitjük egymást és amugy is értelmetlen.Nem irtam le de amugy nagyon sok jót kapok tőle mint még senkitől és ezért is érzem azt amit. A válassza az volt, hogy ő is ezt szeretné de mindehez neki pénzt kell keresnie és nyárig valahogy megoldjuk hogy összeköltözünk és hogy szeret de ezt tudnom kell mert ő mindig probálja bizonyitani is nekem, csak kész van attól hogy én olyan sokat nyüglödök ezen a témán.Na most mit tegyek?
2008. nov. 16. 16:57
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze,hogy sokat nyűglődsz rajta,mert szereted.Úgy tűnik jobban mint Ő téged.Nem értem ezeket a kifogásokat az összeköltözéssel kapcsolatban.Élni mindkettőtöknek kell valahogy,valahol tehát az,hogy együtt nem hiszem,hogy plusz kiadás lenne.Szerintem ne hagyd,hogy mellébeszéljen.Ültesd le,és mondja el komolyan mit akar,mert neked ez így nagyon nem jó.Egyébként,ha nagyon szeretne,ezt is figyelembe venné,és nem megmagyarázni akarná mit miért nem lehet.Hát nem tudom,lehet,hogy szeret,de kérdés mennyire gondolja ezt Ő tartósnak,komolynak,ha ennyi akadálya van részéről a közös életnek.
2008. nov. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
56%

nos, ha egy tucat idegen véleménye alapján akarsz dönteni, akkor természetesen ne fogadd el.

az ilyesmit magadtól kellene tudnod.


kattekop

2008. nov. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!