Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit csináljak hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy a barátom megértse hogy én félek hajóra menni? Azt mondta nem érdekli úgyis fogok vele menni

Figyelt kérdés

Eddig is féltem de most mégjobban mert olvastam hogy Pesten is elsüllyedt a hajó.

Juliusban lesz hogy együtt vagyunk 4 éve és nekem még névnapom is lesz akkor akar menni. Szerinte ha majd ott leszünk nem fogok mar felni


2019. jún. 7. 19:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Ha tengerre akar menni akkor ne menj, egy kis pataktól meg nem kell félni.
2019. jún. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
30%
Mert ha több millió hajóból eggyel szerencsétlenség történik, akkor már félni kell. Az utcára se menj, elüthet egy autó.
2019. jún. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Ha egyszer félsz, félsz. Nem sok intelligencia kell ahhoz, hogy ezt felfogja, mégsem megy neki.
2019. jún. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
98%
Gratulálok a párválasztásodhoz, "remélem" az életed minden más területén is ilyen erőszakos és ő utasítgat, enged/tilt meg dolgokat neked. Mindenesetre az érzelmi intelligenciája egyenlő a nullával.
2019. jún. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
Gratulálok 2-es. Mert az emberi félelem az mindig logikus, mi? Én a repüléstől félek, és teszek magasról a statisztikákra, aki ilyen lekezelően beszélne velem, mint a kérdező párja, azt elküldeném a búsba. Kérdező, ne menj sehova, ahova nem akarsz.
2019. jún. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Meg ez a patak szöveg is elég lekezelő volt.
2019. jún. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 érdeklődő63 ***** válasza:
100%
a hónap nyakasparasztja díjat megérdemli az élettársad.te meg amúgy ki vagy hogy utasít a félelmed megtagadására? házi cseléd?
2019. jún. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
48%

Nulla a tartásod. Nekem kemény csajom volt megmonta volna hogy márpedig nem jön mehetek egyedül. Nem értem a mai nőket. Vannak a pszichopaták akik taposnak és vannak az ö jelölt lábtörlők akik hagyják hogy tapossák őket...


Jelentkezzen egy értelmes lány nálam privátban ! Lakás autó biztosított!

2019. jún. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 érdeklődő63 ***** válasza:
68%
kicsit több női önérzetet!
2019. jún. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedbem szakítanék vele: ha egy ilyen apró dologban így viselkedik, hogy teljesen figyelmen kívül hagyja a te igényeidet, félelmeidet, érzéseidet, akkor nem tisztelt, szeret eléggé.


Gondolj arra, hogy később, egy komolyabb kérdésben, pl. hogy miként neveljétek a gyerekeket, ugyanígy állna a dolgokhoz?

2019. jún. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!