Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Minden kapcsolat belaposodik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden kapcsolat belaposodik?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy ritkulnak az együttlétek és megunjuk egymást
2019. jún. 5. 06:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak ha hagyjátok.
2019. jún. 5. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem igen. Egy idő után már nem tudsz olyat kitalálni, amit még nem csináltatok együtt.
2019. jún. 5. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Ha tesz érte a pár mindkét tagja, akkor nem. Mi 12 év után, 2 pici gyerek mellett többet (és jobbakat) szeretkezünk, mint az elején. 😊 Unni pedig sosem fogom a férjemet, imádom a humorát, a gondolkodásmódját, azt, ahogyan bánik velem és a gyerekekkel. Szeretem a közös programjainkat, még azt is, amikor mondjuk én főzök, ő meg mosogat mellettem és kerülgetjük egymást a konyhában. 😄
2019. jún. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
Itt nincs okosság. Az van, hogy óriási szerencse kell ahhoz, hogy megtaláld azt az embert, akivel egy élet le tudsz éni boldogságban. Mindenki próbálkozik, aztán idővel kiderül. Akik itt azt mondják, hogy óriásiakat szeretkeznek, meg minden happy, ők csak szerencsések voltak, semmi több. Más ember is meg tudná tenni mindazokat a dolgokat, csak a többségnek nincs szerencséje.
2019. jún. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem. Ha nem hagyjátok.

Megszokottá és természetessé válnak dolgok amikor eltünik az újdonság varázsa. Ez nem jelenti azt hogy lapos.

Ilyenkor már a szerelem nem lángol de van parazsa.

2019. jún. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Valamennyire igen főleg ha nem tesztek ellene semmit! Ha tesztek akkor max ilyen par napot de olyan egyedül is van az ember hogy ma semmi kedve semmit csinálni
2019. jún. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem, cask megváltozik, ahogyan az élet is alakul. 2 emberen múlik, hogy ehhez kommunikáció és tettek segítségével "alkalmazkodnak-e" vagy sem? Ha igen, akkor szerintem nincs probléma :)
2019. jún. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak azoknál akik már nem szeretik egymást, vagy sose szerették igazán...
2019. jún. 6. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!