Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Te élnél így, ilyen élesváltás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te élnél így, ilyen élesváltással?

Figyelt kérdés
Elköltöztem a barátomhoz,több,mint egyéve.De mióta vele élek,jelentősen csökkent az életszínvonalam.Ő az anyjától kér pénzt,sokszor,én dolgozom,ő most nem dolgozott mozgásszervi panaszok miatt.Amikor barátnőmmel éltem az albiban,eskü jobban kijöttem a pénzből,mint vele.Nem kellett ennyire számolgatni a pénzt,tudtam jobban költeni,nem vágott földhöz ha egy hónapban beiktatok egy drágább fogorvost.Tudtam menni színházba,stb.Most semmi színház,csak meló.Örülök ha marad valamennyi a hó végére,arról nem beszélve,hogy anyám utálja a palim,amiért körülményeim ennyire megváltoztak.

2019. máj. 27. 08:05
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

Örülj, hogy van pénzed orvosra, miközben őt pénzeled? Téged ért a megtiszteltetés, hogy nem húzott be nullára hó elején?

Ezek után meg is érdemled, ha mellette maradsz.

Aranyból lehet a fityelótya.

2019. máj. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
15,16-os válaszoló mindent elmondott,osztom.Vagy megszokod,hogy nyomorogsz vagy változtatsz az életeden!
2019. máj. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Igazatok van.Mindenkinek ment a zöld kéz.
2019. máj. 27. 13:17
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Az az igazság, hogy ha szeretnéd, és ha részéről ez az állapot csak ideiglenes lenne, akkor nem zavarna ennyire, hogy te többet adsz be a közösbe. Mert amúgy egy házasságban simán előfordulhat, hogy az egyik fél egy ideig mondjuk nem keres annyit, mint korábban (pl amikor a nő gyeden/gyesen van), ez még automatikusan nem jelentené, hogy szakítani kell. A gond ott van ebben az esetben, ahogy azt fentebb írta valaki, hogy a párodnak ez az állapot (ti hogy eltartod) teljesen normális, esze ágában sincs rajta változtatni, és úgy tűnik, kilátása sincs jobbra. És emiatt érzed azt, hogy téged zavar ez a helyzet, emiatt mondja anyukád is, amit.
2019. máj. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Igen így van.Én törekszem a jobbra,hogy előre haladjak az életbe.De ő meg mindig ezt mondja hogy már elért valamit van gyereke.De zavar mert az előző kapcsolatomban a pasi megoldotta magának az anyagi dolgokat,soha tényleg soha x év alatt nem kért kölcsön.Egy felnött férfi,aki apa ,oldja meg egyedül a dolgokat.
2019. máj. 27. 14:56
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
nagy teljesítmény: van egy gyerek, elvált és az anyjától kér pénzt meg a nőjétől
2019. máj. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Mit ért el azzal, hogy van egy gyereke, és nem is él vele? Fel tud mutatni mellé egy tönkrement kapcsolatot. Ahogy elnézem, nem véletlenül ment tönkre az se.

Nőként se érzem azt, hogy teljesítmény lenne önmagában, hogy van gyerekem. Pedig kihordtam, megszültem, szoptattam. Amikor megdicsérik, hogy jólnevelt, akkor igen, büszke vagyok rá, hogy elértem valamit. De azért tenni is kellett. Nem csak úgy nő, mint virág a gazban.

2019. máj. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Hát igen,a nevelés a lényeg.Mindig mondja,hogy nekem könnyű,mert nincs gyerekem,se autóm.Valóban,így van.Mielőtt összejöttem vele,könnyebb volt az életem,mióta vele vagyok,sokkal több a gondom,és anyámmal is emiatt sokkal rosszabb lett a kapcsolatom.
2019. máj. 27. 17:32
 29/29 A kérdező kommentje:
Anyám gyülőli őt,és emiatt nem akar nekem semmit sem adni,amit írtam az előzöekben.
2019. máj. 27. 17:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!