Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ezt a viselkedést ki lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a viselkedést ki lehet valahogy szűrni?

Figyelt kérdés

Exemről van szó. De nem akarok még egyszer ilyen helyzetbe kerülni.

Fontos szempont volt párválasztásnál, hogy az illető férfi képes legyen az önellátásra, és ne csak házirabszolgát akarjon maga mellé. Nála ez meg is volt. Saját lakás. Anyukája tőle 80 km-re. Tehát nem volt olyan közel, hogy ellássa. Vállalható rend a lakásban, mosott, vasalt ruhák. Úgy gondoltam ő az én emberem, eljött az összeköltözés ideje. És jött a feketeleves. Gyakorlatilag ahogy betettem a lábam a lakásba, abban a pillanatban megszűnt minden képessége az önellátásra. Majd amikor szóvá tettem megkérdezte, hogy hát nem azért költöztem vele össze, hogy neki ezeket a szarságokat már ne kelljen megcsinálnia? Hát nem. És mivel nem változott semmi, visszaköltöztem a saját lakásomba.

Kérdés, hogy a jövőre nézve, mire figyeljek, hogy ne kelljen még párszor oda-vissza költöznöm?



2019. máj. 5. 11:36
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
13%

Ha fizettél rezsit/lakbért, akkor tök rendben van. De ha csak ott vagy fogyasztani, a másik meg ellát, az annak a bizonyos lónak a másik oldala. Szóval ingyen laktál ott?

32/f

2019. máj. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 Rockarc ***** válasza:

Nem nagyon fogod tudni kiszurni. Amig nem koltoztok ossze, addig ugyse mutatja ki a foga feherjet.


43F

2019. máj. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Te még akkor jól jártál! Legalább nem kellett még el is tartanod!
2019. máj. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Gondolatom pedig az h beszélgetni kell arról, hogy előző kapcsolataiban hogy volt ez meg az, a házimunka,a pénz stb és abból ki lehet indulni, hogy mit várhatsz. De nem készpénz ez sem!
2019. máj. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!