Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ezt a viselkedést ki lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a viselkedést ki lehet valahogy szűrni?

Figyelt kérdés

Exemről van szó. De nem akarok még egyszer ilyen helyzetbe kerülni.

Fontos szempont volt párválasztásnál, hogy az illető férfi képes legyen az önellátásra, és ne csak házirabszolgát akarjon maga mellé. Nála ez meg is volt. Saját lakás. Anyukája tőle 80 km-re. Tehát nem volt olyan közel, hogy ellássa. Vállalható rend a lakásban, mosott, vasalt ruhák. Úgy gondoltam ő az én emberem, eljött az összeköltözés ideje. És jött a feketeleves. Gyakorlatilag ahogy betettem a lábam a lakásba, abban a pillanatban megszűnt minden képessége az önellátásra. Majd amikor szóvá tettem megkérdezte, hogy hát nem azért költöztem vele össze, hogy neki ezeket a szarságokat már ne kelljen megcsinálnia? Hát nem. És mivel nem változott semmi, visszaköltöztem a saját lakásomba.

Kérdés, hogy a jövőre nézve, mire figyeljek, hogy ne kelljen még párszor oda-vissza költöznöm?



2019. máj. 5. 11:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
23%
Nem tudom eldönteni, hogy te vagy ennyire naiv, vagy a pasi volt akkora ász, hogy ennyire átejtett a palánkon. Két ilyen arcot fenntartani az melós, pláne úgy hogy gondolom rendszeresen töltöttél nála korábban is több időt.
2019. máj. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Mit kellett volna észrevennem, amit nem vettem észre?
2019. máj. 5. 11:40
 3/24 anonim ***** válasza:
5%

Addig oké, hogy én is takarítok, főzök, sütök, mosok, stb.

Na de azért költözik hozzám egy nő, hogy ezeket átvegye. Nem akarja átvenni, minek költözik hozzám???

2019. máj. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Végül is igazad van, lehet, hogy ez volt az első és utolsó összeköltözésem.
2019. máj. 5. 11:44
 5/24 A kérdező kommentje:
És még ráadásul szexelnem is kell vele.
2019. máj. 5. 11:47
 6/24 anonim ***** válasza:
46%

"És még ráadásul szexelnem is kell vele."


Itt nem csak házimunka a probléma...

Hagyd el inkább mielőbb


#1

2019. máj. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
8%

Lehet, hogy félreértem, de arra számítottál, hogy majd ott laksz nála, mint egy vendég ? Csak azért kérdem, mert nekem meg ilyenekkel akadt többször dolgom. Az észosztás, meg hogy mit kellene csinálni az ment, de az, hogy ő is tegyen valamit egy két mosogatáson kívül, azt is látványos szenvedés mellett, na az nem ment.

32/f

2019. máj. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Először is látom, nem értitek az iróniát. A szexes megjegyzést annak szántam.


Másodszor, nem vendég akarok lenni, csak szerintem az az evidens, hogyha ketten lakunk egy lakásban, akkor ketten tartjuk rendben. Pl. mindenki elrakja a saját mosatlanját, szennyesét. Vagy nem ez a normális?

2019. máj. 5. 12:04
 9/24 anonim ***** válasza:
6%

Alapban trollkodásnak gondolnám a kérdést, ha nem lenne pár ilyen nő az ismeretségi körömben.


Te kérdező, ha sem a háztartást nem akarod vezetni, sem a lábad széttenni, akkor mit gondoltál, minek költözöl oda?


(1 olyan esetet tudok, amikor egy gazdag, befolyásos, meleg pasinál lakik egy nő, aki az alibi neje. Na ott a nőnek nem kell sem szex, sem házimunka, de ott a pasi gazdag, a nő meg fullos MILF.)

2019. máj. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem ez kb azok közé a nagyon ritka dolgok közé tartozik, amit tényleg nem lehet kiszűrni.


(Mindenki mondja, hogy “honnan tudhattam volna”, de az esetek 99%-ban csak oda kellett volna figyelni. Azt hiszem ez sz 1%-ba tartozik)



F

2019. máj. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!