Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Párotok kérésére kipróbálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párotok kérésére kipróbálnátok 3 hónapig a vegán életmódot?

Figyelt kérdés
2018. nov. 12. 23:52
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
32%

Ahogy én értem a vegán arról szól, hogy ma itt és most lehetséges bevinni azt ami kell állati kínok nélkül. Ha meg ez nem szükséges, akkor meg nagyon nehéz azt mondani, hogy pár klassz ízért megéri az a borzalom amit az állatokkal művelünk.


Szóval erről nem arról szól, hogy ízlik e nekik a hús. Hanem, hogy ne tartsák fenn az állatkínzást ami megy.

2018. nov. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
59%
hát nem. nem vagyok nyúl, nem szeretem a leveleket meg bogyókat. plusz néhányan még mindig nem fogják fel, de az ember MINDENEVŐ. szóval letojom hogy hogy kerül a hús az asztalomra, amíg odakerül, mivel vadászni nem tudok.
2018. nov. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
65%
Nem. Sok ételt szeretek, ami állati eredetű. De vegán emberrel is addig a pontig lennék együtt, amíg nem próbál meg téríteni. Az, hogy azt akarja, próbáljam ki az ő étrendjét, már térítés, úgyhogy ezen a ponton lapát is lenne.
2018. nov. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
71%
Simán. Legalább kiderülne, tudok-e sajt nélkül élni (amit kétlek) :D Nagyon sok zseniális vegán ételt ettem már, átmenetileg (!) nem okozna gondot ez az étrend, hosszótávon viszont nem állnék át senki kedvéért.
2018. nov. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:

#19

Ez nem igaz. Kevered a veganizmust a nyers veganizmussal.


Kérdésre válaszolva:

Lennék, de én egyébként is szimpatizálok a gondolattal, bár egyből húsevőről vegánra váltva lehet, hogy kicsit hirtelen lenne.

2018. nov. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
34%
Persze, miért ne? Amiket eddig kóstoltam, vegán kaják, azok mind finomak voltak. Szeretek új dolgokat kipróbálni.
2018. nov. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:

#12

Fura, én előbb alakítottam át az életmódom "vegánra" (kozmetikumoknál mindig figyelek, hogy vegán & cruelty free legyen, ruháknál is, igyekszem minimalizálni a hulladákot, nem veszek pálmaolajat, nem járok autóval, stb stb), nálam csak az utolsó lépés lenne az étrend.

Lehet, hogy én vagyok fordítva bekötve, de én pl onnan indultam ki, hogy táplálék terén vannak fontos tápanyagok, amik állati eredetűek, az viszont abszolút nem fontos, hogy nyulak szemébe kenjék a tusfürdőmet, meg csincsillákat nyúzzanak meg, hogy kabátom legyen... ezekről szerintem sokkal könnyebb lemondani, sokkal kevésbé szükséges dolgok.

2018. nov. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
68%

Én részben vagyok vegán😃 Délelőtt amikor a kertben dolgozok, megeszek néhány paradicsomot, répát vagy az éppen érő gyümölcsöt. Szeretek nyers zöldséget rágcsálni.

Aztán ebédre jöhet a pörkölt nokedlivel mert már éhes vagyok.

2018. nov. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

9.: senkit sem pontoztam le, nekem ez nem okoz örömet. De ha te írtál Dorottya néven még levelet is, hogy reméled, hogy örülök annak, hogy mindenki le lett pontozva elmondom, hogy teljesen hidegen hagy, csak nem értettem, hogy egy szubjektív véleményt miért kell lepontozni.

Én senkit sehogy nem pontoztam, még a te kis rosszindulatú elképzelésed sem

2018. nov. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
75%
Miért gondolják többen, hogy nemmlehet bevinni mindent vegánként? Én két vitaminról tudok ami problémásabb, de az meg beszedhető kapszulában. (nem vagyok vegán, de több ismerősöm az)
2018. nov. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!