Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Párotok kérésére kipróbálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párotok kérésére kipróbálnátok 3 hónapig a vegán életmódot?

Figyelt kérdés
2018. nov. 12. 23:52
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
33%
Saját magamtól vega vagyok. Igaz nem vegán, de kérnie sem kéne eniatt. 🙂
2018. nov. 13. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
47%
A vegán ÉLETMÓDOT nem lehet 3 hónapra kipróbálni. A vegán ÉTRENDET kipróbálnám. A vegán életmódhoz szemléletváltásra van szükség. Azt meg nem lehet kipróbálni. Hosszù évek alatt tudod kialakítani a tisztán vegán környezetet magad körül. Ha csak a kozmetikumaidat nézed végig, hány cruelty free közülük? Ami nem cruelty free, az mennyi idő alatt fog elfogyni? Nézd meg a cipőidet! Van köztük bőr cipő? Mennyi idő alatt fogod elnyűni és kicserélni? Bútoraid, dísztárgyaid között van bőrből készült darab? Hogy állsz a zero waste kihívással? Összefoglalva: ha ilyen ostobaságot kérne a párom, kiröhögném.
2018. nov. 13. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
51%

Nem, mert az állati eredetű fehérjék rendelkeznek teljes aminosavprofillal, magyarul bennük van meg hiány nélkül minden aminosav, míg a növényi eredetű fehérjék aminosavprofilja hiányos, ott nagyon sokat kell sakkozni azzal, hogy milyen növényt kombinálj milyen másikkal, amik együtt kiadják a teljes értékűt. Vegán étrenddel is lehet izmokat építeni (léteznek vegán testépítők), de egyrészt ezzel amit írtam rengeteget kell szarakodni, másrészt a növények alacsony fehérjetartalma miatt rengeteget is kell magadba tömni belőlük. A legtöbb vegán férfi nem véletlenül nem izmos.


Egy testépítő

2018. nov. 13. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
36%

Ez lepontozos kerdes? Mi van gyerekek faj a trend? Buli a trendet lepontozni? Vajon ez pszichologiailag mit takar? Aki a trend kovetoket lepontozza, az valami belso frusztraciot probal ezzel egyenliteni, ergo a lepontozo egy orokks luzer, aki “hatalmat” a lepontozassal erheti el. Hűű - mekkora HATALOM! :D


En siman kiprobalnam, egyedul is kiprobaltam volna ha lenne ra tobb motivaciom, de igy mar lenne! ;)))

2018. nov. 13. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 peca1000 ***** válasza:
41%

Szó sem lehet róla!


Pörköltről, rántott húsról, és egyebekről lemondani?


Olyan nő még nem született.


Vegánnal össze sem jönnék.


Egyébként ők tudják, hogy a növények is éreznek?


Van erről szakirodalom.

2018. nov. 13. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
40%

Nem.

Szeretem a vegán kaját, néha csinálok is vegán dolgokat. Viszont néha kívánom a húst, vagy a sajtot. Ma és tegnap is vegán kaját csinálok ebedre, de a reggelim és vacsorám nem vegán lesz. Több, mint egy éve növényi tejet iszom. Elvagyok így félvegánul.

Fogadja el, hogy én így eszem, én is elfogadom, hogy ő vegán.

2018. nov. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
32%
Nem. Ha egy napig nem eszem húst, már depresszióba esek, nemhogy 3 hónapig. Egyébként is csak normális lánnyal jönnék össze, tehát vegánok kizárva.
2018. nov. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
53%

Látom jól lepontozós kérdés, de nem érdekel, nem a pontok miatt járok ide segíteni!


A válaszom nem.

Egyrészt a párom tudja az életszemléletemet, így nem akarna ilyet rámeröltetni, mert szeret annyaira ahogy én is őt, h vegán lenne támogatnám még ha nem is örülnék neki.

Az emberiség legnagyobb hibája a túlzásba esés, és a szokások átvétele még akkor is ha az rossz.

A bőséges húsevés, és a vegán pont ugyan olyan rossz, mindkettő a véglet!

Biológiai adottságunkból és felépítünkből adódik, hogy fontos a rendszeres, választékos, és a MÉRTÉKTARÓ étkezés!

A zöldségek, gyümölcsök pont ugyan olyan nagyon fontosak a szervezetnek, ahogyan a KÜLÖNBÖZŐ husok!

2018. nov. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
16%

Nem,pedig nagyjabol ugy eszem.


A vegan az nyers es kizarolag novenyi eredetu talalkozast jelet. Ez az etrend a vega vagy vegetarianus etrend szigorubb megfeleloje. En nyersen eszem mindent ,de a zoldseghez eszem halat meg tojast is. Soha nincs igenyem fozni. Ugyanis ezeket nyersen kell enni.


N/37

2018. nov. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
28%
Nem, szeretem a húst, halat, tojást. 26/N
2018. nov. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!