Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti baratotok is megharagudna?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti baratotok is megharagudna?

Figyelt kérdés
Reggeles muszakbol hazaerve nagyfaradtan, parom azonnal szeretkezni akart, de mondtam faradt vagyok, most ne. Megharagudott.
2018. szept. 17. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem haragudna, mert nem egy önző kis phasz.
2018. szept. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenért?Soha nem haragudna meg. Önzőség lenne ha így tenne.
2018. szept. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Sosem hatagudna meg ilyenért a férjem és én sem rá.
2018. szept. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Felnőtt férfi, nem hisztis kisfiú, hogy ilyenért haragudjon. Ha ezért haragudna, rég dobtam volna.
2018. szept. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Koszonom az egyertelmu valaszokat. En parom megharagudott.

Mint sok apro pici dologert.Gyerekes dolog amit neha csinal

2018. szept. 18. 16:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem. Ha fontosabb lenne neki a szex mint a kapcsolatunk, akkor már nem is lennénk együtt. Habár ugyanolyan nagy a szexuális étvágyunk, visszatérő bartholin mirigy gyulladás miatt nagyon sokat kellett már böjtölnünk. És soha nem haragudott meg azért sem ha fáradtság vagy betegség miatt lemondtam.
2018. szept. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!