Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha a barátnőtök/barátotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőtök/barátotok lefekszik hamarabb aludni ti mit csináltok ha nem vagytok még álmosak?

Figyelt kérdés
Barátnőm a telefont kiverte a kezemből mert zavarja. Tvt nem nézhetem mert zavarja. Ha meg kimegyek a szobából sikítozik hogy hol vagyok menjek vissza hozzá
2018. jún. 10. 21:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

És te miért is vagy egy éretlen hisztigép mellett?


Én szoktam hamarabb elaludni. Párom a telefonján játszik, vagy netezik ilyenkor lefekvése előtt. Nálunk ez nem téma.

2018. jún. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagylány vagyok már, nem kell altatni :D

Egyébként, a párom néha marad még a nappaliban psezni, vagy az ágyban netezik még.

Ha ő fekszik hamarabb én sorozatot nézek, olvasok, zenét hallgatok. Együtt élünk, szeretjük egymást, de hagyunk teret a másiknak.

2018. jún. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Baratnod regebben irt ide mar .. xddd par honapja
2018. jún. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Mit írt?
2018. jún. 10. 21:48
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Az évèt sem tudom mikor feküdtünk le utoljára egyszerre aludni 😅

99%-ban én fekszek le előbb, ő gépezik még

2018. jún. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
Kiskanálba el kellett volna kapni hátulról és egy menetet még lezavarni alvás előtt. Ha vége te is elalszol, vagy ha te nem ő tutira és max. kimehetsz még telefont nyomkurászni. Problem solved.
2018. jún. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Hisztis 3,14 csa.


Az még érthető, hogy zavarja ha mellette fény van és nem örül neki, de akkor miért nem hagy kimenni. Nem vagy te óvodás, hogy kötelező alvás legyen amikor anyuci megparancsolja.


Kérdésre válaszolva: csinálom amihez kedvem van amíg őt azzal nem zavarom.

2018. jún. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%
Nálunk is volt ilyen hogy pontban este 10-kor menni kellett aludni mert párom kelt fel 7-kor dolgozni. Mikor mondtam neki hogy oké aludjon én nem vagyok álmos majd játszok telón vagy valami még ő volt felháborodva hogy mit képzelek én. Hát mivel ezt nem tudtuk megoldani elváltak útjaink. Hiába mondtam neki hogy nekem ne szabja meg mikor aludjak letojta. Ha azt mondtam kimegyek a szobából akkor az nem tetszett neki hogy ha bejövök akkor zajolok és felkeltem....elég gáz volt hogy 30 évesen ilyenért hisztizett. Szerintem ha ezt ti sem tudjátok megoldani akkor lesznek itt problémák.
2018. jún. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Bármit amihez kedvem van és őt nem zavarja a pihenésben.
2018. jún. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
96%

Ha a párom alszik el előbb, akkor én még tabon netezgetek, videózom, nem zavarja. Persze nem ordít róla a zene meg stb.


Viszont azt én kifejezetten imádom, ha én alszom előbb, ő pedig még tv-zik vagy telefonozik mellettem. Akkor olyan biztonságban érzem magam, hogy vigyáz az álmomra és sokkal jobban alszom :)


27/N

2018. jún. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!