Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Élnétek a barátotok/férjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élnétek a barátotok/férjetek szüleivel úgy ha a fiú nem akarna külön költözni tőlük és azt akarná, hogy ott lakjatok vele?

Figyelt kérdés
Szerintem minden fiatalnak külön jó lakni.

2018. aug. 13. 23:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%

Ahhoz nagyon jó kapcsolatnak kell lenni az anyóssal meg az apóssal. Ha az anyuka kicsi fia nem akar elköltözni az régen rossz.

Egy hasonlót láttam ahol működött. Ott a lány szüleinél laktak és a szülők úgy szerették a fiút mint ha a sajátjuk lett volna. Elég ritka eset.

2018. aug. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

#1

Nincs akkora szeretet, hogy az ilyesmi hosszú távon működjön. Főleg ha gyerekek is vannak.

2018. aug. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
10%

Jó, de most mi a rosszabb?


A szüleivel élni egy jó nagy házban VAGY egyedül élni egy fos-szakadt garzonban vagy csóri kisházban, havi "nyócvanér plusz rezsi..."? Tudjátok, sárgásbarna tapéta, sarokban fikusz, lepusztult lépcsőház rosszabb esetben gangos bérház, a non-stop kint cigiző, basszushangú gyuszibácsival és az ő kedvesen feleselgető-felesezgető feleségével Irma nénivel... "Jóúvagy húsom?!" "Nédmán ittvannak a szomszéok attok cigit? Kénemá' soká gyün még a rokernyugdíj/segély"

2018. aug. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Elgondolkodnék, hogy mennyire érettca fiú, ha nem tud leválni a szüleiről. Nem költöznék hozzájuk, az biztos.
2018. aug. 14. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Neeeem, soha
2018. aug. 14. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Fish1 ***** válasza:
100%
Nem. Egy idő után elkezdődnek a nézeteltérések és megmérgez mindent. Mindenképpen külön mennék.
2018. aug. 14. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
96%

Igy van, mindenkinek jobb külön.Mi 3 évig laktunk a szüleimnél, akkor tudtunk lakást venni és elköltözni. A férjem jól kijött a szüleimmel, de teljesen más életmódot éltünk.Ki-mikor jön-megy, zuhanyzik, zörög...ez egy idő után feszültséget szül, ha kimondjuk, ha nem.


Egy darabig azt gondoltam,hogy egy emeletes családi házban, ahol külön bejárat van az emeletre, lehet együtt élni zökkenőmentesen. De erre is látok a családban ellenpéldát.Pl. lakásfelújítás..nem biztos,hogy pont akkor, pont olyan módon, pont annyiért, és pont úgy megosztva a költségeket akarja mindkét fél.Külön közműórák, mert egyébként egy négytagú kisgyerekes család nem annyit fogyaszt mint egy egyedülálló, vagy idősebb házaspár.

A fiatalokhoz barátok mennek, esetleg későig felvannak, hangosabbak, az idősebb szülők már pihennének..Szóval ezer konfliktusforrás van.


Pár évig elmegy, de törekedni kell artra,hogy külön alakítsuk az életünket.

2018. aug. 14. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
93%
Össze se jönnék ilyennel aki nem akar leválni a szüleiről...
2018. aug. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én is szeretem a szüleimet, semmi ellenvetésük nem lenne, ha soha nem szeretnék elköltözni itthonról, de mégis így felnőttként már igénye van egy egészséges embernek arra, hogy önállóan, függetlenül, egyedül éljen, ne gyerekként legyen kezelve a szülőkkel közös lakásban és ne mindenféle haverral, lakótárssal, idegenekkel lakjon, mint egy kollégista. Nem hiszem, hogy egy átlag színvonalon élő fiatalnak vagy párnak csak egy putris, büdös, mocskos, gettós albérletre futná, még minimális pénzből élő egyetemisták is laknak modern, felújított lakásokban (csak nyilván ők több lakótárssal osztozkodnak). Nem vagyok valami alkalmazkodni képtelen sárkány, kollégiumban lakom évek óta (és még fogok is ~4 évig) és semmi problémám nem volt eddig egyetlen szobatársammal sem, de 6 év koli után már nem szeretnék napi szinten találkozni otthon anyukával, apukával, szeretnék zenét hallgatni, alsóneműre vetkőzni, amikor csak akarok, nem szeretném, hogy mások lássák, hogy mikor jövök-megyek, miért vettem meg ezt vagy azt, már megint új ruhám van, hogy tegnap is 11-kor jöttem haza és fenn voltam hajnali 3-ig, szeretném áthívni magamhoz a barátaimat, háziállatot tartani, stb. Ha gyerekünk lesz, akkor pláne nem szeretném, hogy a nagyszülők folyamatosan ott legyenek és mindenbe beleszóljanak. Értem, hogy legtöbbször nem direkt baxogatásból csinálják ezt az idősek, hanem jót akarnak, de sokan nem ismerik a határokat, az idősek már csak nehezen vagy abszolút nem képesek változni, másokhoz alkalmazkodni, ragaszkodnak az általuk megszokott, helyesnek tartott szokásokhoz, úgyhogy ha lehet, inkább igyekeznék elkerülni a konfliktusokat.
2018. aug. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Mármint örökre? Kizárt.


Mi is 2-3 évet bekkeltünk ki anyósoméknál, amíg nem lett saját.

Imádtuk egymást, anyósék igazi angyalok, mi se voltunk nagyon problémásak, de még így is feszült lett a helyzet a végére..

Nem volt konkrét probléma, csak sok-sok apróság, ami szép lassan az őrületbe kergeti az embert, pl kezdődött ott, hogy nem tudtunk csak úgy bármit megbeszélni, csak ha bezárkóztunk a szobába, nem tudtunk úgy barátokat hívni hogy na akkor banzáj ameddig jólesik... Figyelnem kellett hogy nem tudtam pl vasárnap hajat mosni, mert anyós is aznap mosott, és úgy már nem jutott volna mindenkinek melegvíz... Nem vízipipázhattunk a kertben, mert após utálta a szagát. Ilyesmik.


Ideiglenes megoldásnak nekünk bevált, és hálás vagyok érte anyóséknak, de állandóra biztos, hogy nem költöznék oda.


De van akinek beválik, sógornőmék állandóra terveznek a párja szüleinél. Van ilyen is.

2018. aug. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!