Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit gondolsz arról, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz arról, ha egy kapcsolatban az egyik fél naponta több órát fordít online játékokra?

Figyelt kérdés
El tudnád fogadni?
2018. júl. 3. 21:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%

4# ilyen velem is volt azt rá jöttem h ott bszk meg kell a halálnak ilyen baráti kör :D elég évente kb 2-3x találkozni velük még az is fárasztó..dög unalmassak..elmegyünk sörözni leülnek és beszélgetnek még unalmassabb témákról..aztán beüt a pia és előbujik mindegyikből a bölcsész...és nem történik semmi max felülnek az érzelmek hullám vasútjára hol jó kedvűek hol idegbetegek és totál a semmire..Egyszer bele futottam egy valóban alkoholista társaságba :D :D na azokkal legalább poén volt lógni :D csak hát ott meg bejött az h az alkeszek meg bízhatatlanok..


+online sokkal gyorsabban sokkal több emberrel tartom a kapcsolatott...illetve a régi barátokból is sikerült párat át konvertálnom...aki meg nem tud haladni a korral hát ez van...


LoL idő???nem is értem h h nincs időtök játszani?napi szinten 1-2-3 mecs a csés haverokkal aztán jöhet a dota,egy kis quake levezetésnek...estére pár sori :D óó és mellette dolgozok meg tanulok.

2018. júl. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Ha nem megy a kapcsolat rovàsàra, simàn.

Mi pl imàdjuk a sorozatokat. Vannak közös kedvencek, külön külön sorozataink, illetve a férjem szereti az animéket is. Olvasni is szeretünk. Èn könyveket, ő könyveket és mangàkat. A gépen is szoktunk jàtszani. Honfoglalót közösen, Mario- t pedig kinek mikor kedve van:)


Nincs abban semmi rossz ha egy pàr nincs folyton egymàs nyakàn. Szórakozhatnak akàr külön, akàr együtt, lehet hobbijuk. Nekünk is van. Én itthon foglalkozom vele, írok, novellàkat, kisregényeket, , van pàr versem is...,csak sajàt szórakozàsra, a férjem pedig kàrtyàzni jàr( de nem pénzben jàtszik)

2018. júl. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
12. vagyok. Az lemaradt hogy Abe- et is jàtszottam pàrszor. Màs jàtékot egyenlőre nem talàltam ami lekötne.
2018. júl. 4. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Párom is ilyen, miután össze költözünk akkor is folytatja, vagy beszállok, vagy pedig a saját hobbimmal leszek el. Komolyan legalább úgy tudsz egyedül magaddal foglalkozni, hogy közben ott vagytok egymásnak és figyelhettek is a másikra. Én meg tudtam oldani.
2018. júl. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Egészségére, a párom is játszik, ha olyanja van én meg addig sütök, vagy olvasok, esetleg írok.


Nem vagyunk összenőve, és mellette sokat járunk túrázni, a szexuális életünk is mgfelelő, nem hanyagoljuk el egymást.

2018. júl. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nekem a munka,es az otthoni haztartas vezetese elveszi az osszes szabad idom.Orulok ,h kicsit olvasok pihenek.Jo egyeseknek:))
2018. júl. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Felőlem... Az én párom is nyomkodja a telefonját, amikor ráér, én is nyomkodom, igaz, én inkább olvasoo rajta.

A dolog mindig elsőbbséget élvez, így mondjuk órák nem is jutnak rá, de ezt a szabadidőhöz kell mérni, és a fél óra is lehet sok.

A kapcsolatunk rovására sem megy, így nem tudom bánni tőle.


Ha szigorúbban értelmezném a kérdésed, és valóban órákig ezt csinálná, az nálunk azt jelentené, hogy más, fontosabb dolgokra nem lenne ideje. Ezt nem szeretném tolerálni.

2018. júl. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
16. Mindenkinek arra van ideje amire akarja. Èn is dolgozom, végzem a hàzimunka ràm eső részét ( mikor nem a fèrjemmel éltem akkor egyedül csinàltam), mégis volt több szabad óràm esténként. Ami most is van. Valószínű munkaidő kérdése is bizonyos szinten, de akkor meg max ott vannak a szabadnapok.
2018. júl. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!