Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mennyi időt vagytok online...

Ti mennyi időt vagytok online naponta?

Figyelt kérdés
És ebből mennyi a közösségi oldalon töltött idő?

2018. máj. 30. 19:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Túl sokat.
2018. máj. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
napi 1-5 óra chatelés,mikor milyen hangulatban vannak a barátaim és én.egész nap zene hallgatás suli előtt után néha közben és sok hír olvasás.Szóval szinte 0-24-ben:DDDD
2018. máj. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Kb 6-8 órát, közösségi oldalakon nem sokat vagyok. Jórészt filmeket, youtube videókat nézek, online rádiót hallgatok, ami mellett mást is lehet csinálni. Újabban a Gyk-n is sokat vagyok:)
2018. máj. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Egész nap, mert itthonról dolgozom, és használom a netet. :)
2018. máj. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
63%

Amior alszok akkor nem, de teljesen életem része lett a net......

(Nem-nem ripacskodok a kozossegi oldalakon)

2018. máj. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ébren vagyok folyamatosan elérhető vagyok, az-az napi 18 óra +- 0.5 (napi 5 és fél órát alszok). az amit ténylegesen netezéssel töltök az kb 10-12 óra, mostanában rengeteg a szabadidőm és nem vagyok a házon kívül tartózkodás híve.
2018. máj. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Sok óra, de ez évtizedek óta így megy. Nem tudom, megmondani, mennyi, változó, de 8 óra fölött biztosan sokszor van.

Közösségi oldalon heti pár perc, de csak egy hónapja, azelőtt nulla volt, csak találtam egy humoros oldalt s még 1-2 hasznos dolog is bejött ott.

2018. máj. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
És szerintetek ez normális? Technikai fejlődés velejárója? Normális ha aggódom miatta, vagy inkább fogadjam el, hogy ez van?
2018. máj. 30. 20:35
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos többet a kelleténél, de nem sikerül leszoknom róla. A Facebooknak szinte csak a Messenger részét használom, mert az internetes levelezőtársaimmal azon keresztül tartom a kapcsolatot.
2018. máj. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mai szemmel nézve szerintem normális, ha a múltból idehoznánk egy embert lehet hogy szörnyülködne de a mai modern országokban már szinte mindenki használja a számítás technikát valamilyen szinten. Minden kocka maga választja meg ezt az életvitelt, senki nem szorít egyikőnk fejéhez se fegyvert hogy "TE MOST IGENIS 12 ÓRÁT ÜLSZ A GÉP ELŐTT NAPONTA VAGY KILOCCSANTOM AZ AGYAD!" Nem fogom a technikai fejlődést hibáztatni azért mert számomra és még sokak számára ez szórakoztatóbb mint a csavargás.

(6-os voltam)

2018. máj. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!