Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hányan játszanak naponta a...

Hányan játszanak naponta a War Thunder-el?

Figyelt kérdés

2015. dec. 31. 15:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én! Valószínűleg ma este spanarcokkal vadulunk majd! :D
2015. dec. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Amúgy te melyik nemzettel érzed magad keménynek? Én mindegyikkel jóban vagyok, de tankok terén nagy fan nekem a német Panzer IV/70(V), repülőknél meg körülbelül az összes japán gép, Fw-190 D-9, Bf-109 G2/trop. Ezek így reálban, szimulátorban meg nagyon bejön a P-47, az tényleg brutális, de a D-9 is csúcskategória, valamint másik vadság még a japán Ki-84 és Ki-43, azok így szimulátorban nagyon fenevadak, de persze reálban is. :D
2015. dec. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Csak pár napja kezdtem a játékot így nem tudok túl sokat róla úgyhogy írhatnál pár tanácsot, pl: én a németekkel vagyok, azok mennyire jók? :) De egyébként a kérdésemre is válaszolhatnál a tudod.
2015. dec. 31. 15:40
 4/12 A kérdező kommentje:
ha tudod
2015. dec. 31. 15:40
 5/12 anonim ***** válasza:

Ja, a kérdésed félreértettem, bocsi. :D De így már értem. Körülbelül olyan 30.000-33.000 játékos online átlagban.


Németek? Aszondja....


Repülők: vadak, viszont csak skillel. Tehetség nélkül megesznek simán. Tehát tényleg csak akkor jók, ha tudsz, de akkor hatalmas játékélmény és nagyon jók.


Tankok: elején elég nehéz, de azért jók, aztán középtájt mindig lesznek olyan tankok, amiktől fosni kell, de amúgy ott a legerősebbek, magas tierben meg halott a nemzet.


Nekem, ami tankok bejöttek azok a következők: Tigris H1, Panther, Panzer IV/70(V).


De a Hetzer nagyon fenevad, az tényleg király, aztán még ami úgy jó.... hmmm.... nincs több, köbö ennyi. A Tigris II az már szenvedés. Megvan nekem, de egyszerűen élvezhetetlen és esélytelen.


Kérdezz még, ha érdekel valami! :D

2015. dec. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ja, az F2 még jó tank! Annak az ágyúja finom dolog. :3
2015. dec. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, sokat segítettél! :) Csak 1 kérdésem lenne még: Melyik nemzetet ajánlanád kezdőnek és azon belül is melyik repülőt? (tankok nem érdekelnek azokkal nem szeretek lenni)
2015. dec. 31. 16:28
 8/12 anonim ***** válasza:

A legeslegkönnyebb nemzet az oroszok. Abszolút easy az egész, nulla skill. Közöttük a legjobb a Yak-3P. Brutálisan egyszerű az egész nemzet, aztán utánuk jönnek az angolok, majd Japán, Amerika és Németország. Amerika az elején könnyű, de aztán nehezek, japán meg az elején nagyon nehéz, aztán utána kell hozzájuk skill, de azért a gépek jók. Német meg skill nélkül játszhatatlan, bár magasabb szinten Amerika nehezebb, mint Németország.


De neked a legkönnyebb kell, azok az oroszok. :) Sok sikert és jó játékot! :)

2015. dec. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi, neked is jó játékot. Igaz nem ismerlek de BÚÉK! :)
2015. dec. 31. 16:48
 10/12 anonim ***** válasza:

jelen pillanatban 65.290-en vannak online es 1640 csata van folyamatban.

a bal felso sarokban mutatja.

2015. dec. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!