Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit gondolsz arról, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz arról, ha egy kapcsolatban az egyik fél naponta több órát fordít online játékokra?

Figyelt kérdés
El tudnád fogadni?
2018. júl. 3. 21:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%

Párom is ezt csinálja, én meg sorozatokat nézek. Kinek mi a hobbija.

Ha pl. együtt laktok, és a játék nem megy a közös időtök, a háztartás rovására, akkor semmi probléma ezzel.

2018. júl. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
39%
Ezt csak Te tudod eldönteni, hogy téged mennyire zavar. Biztos zavar,ha itt feltetted ezt a kérdést. Amúgy több órát játékkal tölteni a gép előtt, az már függőség. Engem zavarna.
2018. júl. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Jobb minth kocsmában könyökölne, de én olyat szeretnék aki olvas, barkácsol, kirándul.
2018. júl. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

ha nem megy a közös élet rovására, tehát nem bevásárlás helyett, vagy takarítás helyett látszik. Esetleg elmehetnétek együtt valahová, de te inkább a gépez buzerálod... akkor ez gond.


Nekem van haverom, aki online játszik (LoL szintű játék) és amikor hónapok óta nem jött össze a haveri tárasaág, végre el tudunk menni lazulni, bedobni egy sört, csocsó, darts, billiárd és marhulni, erre ő otthon marad gépzeni "mert ez fontos meccs". És a sokadik ilyennél meg csodálkozik, hogy már el sem hívjuk meg leépül a barátság. Marhára zavar!

Meg kell találni az egyensúlyt. Még akkor is ha pl. hivatásos e-sportoló vagy.

2018. júl. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Legalább lenne naponta néhány szabad órám, ami idő alatt azt csinálok, amit akarok.
2018. júl. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy lehet valakinek ennyi szabadideje. Ez már függőséggyanús, ezért nem tudnám elfogadni.
2018. júl. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
81%
Engem, kimondottan küld a géphez a párom, mondván, addig sem vagyok útban takarítás, főzésnél.
2018. júl. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
68%

Imádok játszani, csakis olyan pasi érdekel, akinek ez hasonlóan a hobbija. Nem kell függőségre gondolni.

Sajnos egyre kevesebb az időm, illetve most nem igazán van játék, ami lekötne.. de nekem mindenki gamer a társaságomban, így könnyen be is tudna illeszkedni a barátom.

2018. júl. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
8ashoz hasonlóan én is preferálnám ha gamer lenne a kiszemeltem, hiszen én is az vagyok. (Le lehet pontozni, hogy jujj csúnya függő és a többi de pont leszrom..)
2018. júl. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
nem akartok adni nekem is a rengeteg szabadidőtökből, légyszi? én kb örülök ha arra van időm, hogy egyek valamit és lefürödjek... hm. asszem elindulok és átgondolom az életemet. :’D
2018. júl. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!