Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok, éltetek már együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, éltetek már együtt magyarországon angol férfivel? Hány évesek voltatok és milyen hosszú kapcsolat volt?

Figyelt kérdés
Előtte hány magyar férfival jártatok?

2018. jún. 27. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem de kipróbálnám milyen:D
2018. jún. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen. Ő volt az első, nem volt előtte senkim. Kint éltünk először, mert ott ismerkedtünk meg. aztán ide költöztük 11 évvel ezelőtt és kb négy évet éltünk itt együtt. Mai napig tartjuk a kapcsolatot a gyerek miatt, de már nem él itt életvitel szerűen.
2018. jún. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
12%
hát az számít hogy csak angol lehet vagy hogy csak mo-on? nekem két magyar párom volt, és na ott és akkor elég is volt a kispötsű egoista pszicho luzerekből, és kijöttem a UKba. itt volt román, cseh, spanyol barátom. jelenleg orosz a párom és ez már elég komoly kapcsolat. de sose mennénk vissza se magyarba se oroszba (ő is utálja a népségét meg én is). ha csak az érdekel milyen külföldivel írhatsz. az angol csávók egyébként általában nagyon csúnyák, nagyon nagyon keveset láttam aki helyes volt.. 24L
2018. júl. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a nemzet nem határozza meg annyira a személyiséget, de talán azt mondanám, hogy az angolok udvariasabbak. nem a tinikről beszélek, mondjuk.


nekem magyar és orosz barátom volt, mindkettő normális. de őszintén, nem hiszem, hogy lennék már magyar férfival. sokan annyira beszűkültek, rassziszták, stb, hogy az meglepő, főleg ha külföldön él már egy ideje az ember és máshoz lett szokva.

2018. júl. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!