Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy lehet együtt élni a, ,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet együtt élni a, , falubikájával, ,?

Figyelt kérdés

A szerelmem egy nagyon jó pasi.. jó duma, igényesség, megfelelő méret.. Csak ugye fentiekből adódik, hogy nem egy magányos farkas. Megvolt neki a fél falu.. azért csak a fele, mert a rokonai és az azonos neműek kimaradtak.. meg jó pár skalpot begyűjtött pár másik faluban, városban..


Én összesen 8 férfivel voltam..


Hogy lehet belenyugodni, hogy ennyien előztek meg?



2018. ápr. 1. 18:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos én nem tudom komolyan venni az ilyen férfiakat,hiába is néz ki jól.

Az én párom is jól néz ki,sokan odavannak érte,de nekem pont az a (is)különleges benne,hogy ezt sosem használta ki. Volt neki is egy 1-2 nője,de komoly kapcsolat párti és mindegyikkel párkapcsolatban volt,meg azért nem egy fél falu.


Ezt vagy feldolgozod valahogy,vagy inkább lépj ki,mert fel fog őrölni. Engem kiakasztana,hogy mondjuk kimegyek vele a kisboltba,jön a Gizike szembe tudja,hogy milyen a párom az ágyba,a boltos Marika is tudja,hazafele találkozok Terikével,ja az is tudja...

A másik meg,hogy sajnos vér nem válik vizzé.

2018. ápr. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de azért a jobb világ érdekében én csináltatnék vele pár nemiügyre vonatkozó tesztet.
2018. ápr. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
12: De legalább IQ-tesztre nem kell költeniük.
2018. ápr. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Látom legalább nem maradt válasz nélkül a kérdésem. Köszönöm a normális válaszokat. Nyilván volt túlzás a ,,fél falu,, című történetben.. csak úgymond nekem sok.


Persze sok pasi el sem mondja a múltját.. Van aki pedig fűvel fával megcsal ezt azt.

2018. ápr. 1. 20:59
 15/19 anonim ***** válasza:
74%
Pesten meg egy atlag pasi is a falud ketszereset fekteti meg.
2018. ápr. 2. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
15-ös ott a pont!
2018. ápr. 2. 08:26
 17/19 anonim ***** válasza:
Úgy,hogy megbarátkozol a tripper gondolatával,és hogy a helyi kiskocsmától a sarki közértig mindenki érdekesen fog rád nézni.Nem beszélve azokról,akiket neten,vagy a ,,Nagyfaluban" szedett össze.
2018. ápr. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Párszáz éve feltalálták a gumióvszert, mint védekezési eszközt, amely egész jó védelmet nyújt nemi eredetű betegségek ellen..
2018. ápr. 2. 16:40
 19/19 anonim ***** válasza:
Azt gondolnám, hogy én is csak egy "skalp" vagyok, szóval valószínű igazán sosem tudnám elengedni és beleélni magam a kapcsolatunkba.
2018. ápr. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!