Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit csináljak ha már nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha már nagyon zavar h nem ébredek fel az ébresztőre? Mindig a barátom ébreszt. Már szégyenlem magam.25/L

Figyelt kérdés
2018. febr. 20. 21:22
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Arra nincs szükségem.

Normális válaszokat,köszi.

2018. febr. 20. 21:50
 12/18 anonim ***** válasza:
80%
Ilyen ostoba kérdést feltenni...hihetetlen.
2018. febr. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
52%

Ritka hülye kérdés. -.-

Emlékszem gyerekkoromra, annak idején még nem voltak mobiltelefonok, akkor terjedtek el a vezetékestelefonok. És nekünk valahogy sose volt ébresztősóránk. De viszont lehetett kérni reggeli ébresztést telefonon. Este felhívtuk a számot, nem tudom milyen szolgáltató volt ez (ha valaki tudja írja már meg) és akkor kérdezte a férfi/nő, hogy mikor szeretné az ébresztést. Bemondtuk, és reggel csörgettek minket. És addig csörgettek míg fel nem vettük és bele nem szóltunk.


Kérj ilyet te is.


Ui: ha valaki tudja, hogy mi volt ennek a neve az irja meg nekem. Olyan nosztalgikus nekem ez. Szeretnem tudni, hogy mi volt a neve ennek a szolgaltatasnak. Talan a 90-es evek vegen volt ez. Olyan 1996-1997 korul.

2018. febr. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
[link] <- állítsd be ezt ébresztőnek teljes hangerőn, nekem bevált.
2018. febr. 21. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
De mi a baj ebben? Én mindig kikapcsolom a kedvesem ébresztőjét, vagy hurcolom reggel magammal, hogy inkább én ébresztessem, sok puszival, kávéval.
2018. febr. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 L1lla ***** válasza:
68%

13-as : logikus módon a szolgáltatás neve Telefonébresztő.

És természetesen a Matáv szolgáltatta, hiszen régen csak az volt. Ma jogutódja: Telekom :)

És tavaly még működött: 193-as számon kellett hívni!


[link]

2018. febr. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Kincsesne ***** válasza:
63%

Az ember a "biológiai órája" szerint este 10-12 óra között aludjon el, ha reggel 6-8 óra között MAGÁTÓL fel akar ébredni.

Kipróbáltam és BEVÁLT: ha időre akartam felébredni, akkor elalvás előtt, már csukott szemmel arra gondoltam erősen, hogy látom az óra számlapját, rajta a mutató azt az időpontot mutatja, amikor ébredni akarok, - és ezzel a gondolati akarással aludtam el. Sikerült így mindig időben ébrednem, és ehhez még vekker sem kellett. (De nem 3-4 óra alvás után, mert annak a duplája a létszükséglet!!!)

Próbálja ki!

2018. febr. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ha nagyon elalszom, akkor meg szoktam változtatni az ébresztőhangot. Az új hangra jobban felriadok.

Meg nekem két különböző hangon van beállítva 20 perc eltéréssel két ébresztő (meg persze az 5 perces szundik), így ha félálomban rögtön le is nyomom az elsőt, húsz perc alatt magamhoz térek annyira a szundik mellett, hogy a másodikra felébredjek.

2018. febr. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!