Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért zavar? Ti is így vagytok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar? Ti is így vagytok?

Figyelt kérdés

Hello!

2 hónapja költöztem össze a párommal. Általában tovább alszik mint én, ilyenkor ha fel is kelek csendes vagyok. Viszont most nagyon beteg lettem, és engem nagyon zavarna ha ő az én köhögésemre orrfújásomra vagy épp a lázcsillapító csomgolásának csörgésére kelne fel. Ti hogy lennétek ezzel? Otthon nem zavart mert tudtam hogy a szüleim azok a szüleim, meg ők mélyen alszanak. Amikor egyedül laktam akkor meg szintén mert hát nincs kit felkelteni.

Mesélnétek nálatok ilyen és hasonló helyzeteket? Nektek nem volt kellemetlen?

Köszi


2016. nov. 5. 11:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez miatt szerintem ne aggódj, hát a párod, a társad, biztos megérti.Az ember nem tehet róla ha beteg lesz.A gyógyszerpapír zizegésére meg csak nem ébred fel.Ha igen, szerintem akkor is megérti.

Gyógyulást! :)

2016. nov. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Nekem nagyon erős szénanáthám van,hajnali 4-5-kor kelek miatta nyáron(10 zsepit elhasználok és nem is mindig sikerül nekem sem visszaaludni),szal abban az időszakban külön alszunk.Mondjuk nyilván 1 szobátok van,különben te is azt tennéd.Az együttélés velejárója ez is.Legközelebb meg lehet,hogy fordítva lesz.Azért lehetnek ennél nagyobb problémáitok is majd.
2016. nov. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Egy egészséges párkapcsolatban ennél jóval többet is tudni kell tolerálni a feleknek. Ha te úgy érzed, hogy nem tolerálható, akkor súlyosan alárendeled magad, ami semmiképpen sem szerencsés.
2016. nov. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy vagyok vele. Annyira nem szeretek zavarni hogy hiába mondják hogy csináld nem zavar, engem zavar hogy zavarok.
2016. nov. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem szoktam soha extra csendes lenni, ha a parom meg alszik, maximum nem hangositom annyira fel a gepet... Ha fel is ebred valamire, altalaban hamar visszaalszik.
2016. nov. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%

Mi még ugyan nem élünk együtt párommal, de volt, hogy nagyon belázasodott, mikor ott voltam. Hirtelen jött, nagyon rosszul lett szegény. Folyton méregettem a lázát, hideg borogatást vittem neki. Végül muszáj volt gyógyszert keresnem neki, mert 39,8-ra szökött fel. Csak mivel nem az én lakásom, nem szívesen túrtam át mindent utána, mivel ő már kiszállni se tudott az ágyból. De egyáltalán nem okozott gondot. Hideg fürdőt is készítettem volna neki, ha szükséges, vagy orvost is hívtam volna, ha nem javul a helyzet. Azért vagyunk kapcsolatban, mert számítunk a másikra, gondoskodunk egymásról. Nekem a gyomrom szokott rossz lenni, mindig segít nekem, ha ilyesmi van.

Szóval ne aggódj ilyesmin :) Normális kapcsolatban ez nem jelenthet gondot.

2016. nov. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én elég rossz alvó vagyok, szóval ha vannak valakim tuti mindig ki kell sunnyognom valami miatt a konyhába inni vagy mosdóba... Már meg szoktam hogy halkan kell mozgolodnom a párom miatt éjjel... Ezt ilyen. Főleg a kapcsolat elején.
2016. nov. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

4.! Pont így vagyok!

Nekem is hiába mondom neki azt hogy külön aludjunk mert beteg vagyok nem akarom felébreszteni véletlenül sem, ő azt mondja rá hogy nem zavar, megölel és közli hogy szó sem eshet arról hogy én ne mellette aludjak. Reggel felkelek kiosonok és lassított felvételben csinálok mindent :D hiába nem zavarja, engem zavar hogy ha miattam kel fel. Fordított eset nincs mert az én fejem felett bombát robbanthatnak.

Köszi a válaszokat!

2016. nov. 5. 15:07
 9/13 A kérdező kommentje:

Első! Teljesen igazad van mindig mindenben megért ebben is, itt engem zavar a dolog :)

Köszönöm :)

2016. nov. 5. 15:09
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem értik hogy mit írsz. Marhára nem arról van szó amit a hatos ír.

Ha valaki lefekszik mellettem délután négykor aludni a nappaliba, akkor hiába mondja hogy ne zavartassam magam, mindent csináljak úgy mintha nem lenne itt, nem tudok úgy csinálni. Mert nem akarom zavarni. Nem tudom zavarni. s ez zavar engem. Mintha belekényszerítene egy általam nem vállalható viselkedésbe. Nekem kellemetlen.

2016. nov. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!