Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért zavar? Ti is így vagytok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar? Ti is így vagytok?

Figyelt kérdés

Hello!

2 hónapja költöztem össze a párommal. Általában tovább alszik mint én, ilyenkor ha fel is kelek csendes vagyok. Viszont most nagyon beteg lettem, és engem nagyon zavarna ha ő az én köhögésemre orrfújásomra vagy épp a lázcsillapító csomgolásának csörgésére kelne fel. Ti hogy lennétek ezzel? Otthon nem zavart mert tudtam hogy a szüleim azok a szüleim, meg ők mélyen alszanak. Amikor egyedül laktam akkor meg szintén mert hát nincs kit felkelteni.

Mesélnétek nálatok ilyen és hasonló helyzeteket? Nektek nem volt kellemetlen?

Köszi


2016. nov. 5. 11:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Férjemnek orrsövényferdülése van, és mivel én nem fogom neki azt mondani, hogy te, múttesd már meg az orrod, horkol, mint egy szénanáthás víziló. Én meg csak teljes csöndben aludtam előtte. De megszoktam. Szeretem őt, az egyetlen hibája, hogy ha előbb alszik el, mint én, akkor nagyon nagyon nehezen alszom el, ez bőőőven megéri azt, amit érzek mellette.

Amikor pár hete voltunk együtt és először jött meg úgy, hogy már nála aludtam, rettenetesen éreztem magam. Tudatosan léptem túl rajta, mert muszáj, majd nálatok is majd kialakul. Nekünk sem volt könnyű elsőre, az ember nem szívesen mutatja meg a 'nem tökéletes' részét. De meg kell tanulni, és meg kell ismerni a másik nem meseszerű oldalát is, mert emberek vagyunk, nem egy disney mese karakterei. Néha taknyosak vagyunk, vagy allergiásak, vagy simán csak kialvatlanok és bal lábbal keltünk fel - de ezekkel együtt kell szeretni a másikat, akkor is, ha egész nap nyüffögött valami számodra apróság miatt. Mert az is ő. És hagyni kell a másiknak megismerni ezt az oldalt is, mert ha hosszú távra tervezel, akkor előbb utóbb muszáj lesz.

2016. nov. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Utolso! Ez nagyon aranyos :) És teljesen igazad van! Én is szeretem ha morcos mert bal lábbal kelt fel, szeretem ha beteg meg minden és ez viszont is igaz, de még mindig mondom....én érzem rosszul magam. :)

De igazatok van! Kezdek megnyugodni :)

2016. nov. 5. 21:36
 13/13 anonim ***** válasza:

Ez nálunk is így van, általában fel szoktam kelni éjjel enni, vagy inni, de kb., mint egy kísértet, úgy mászkálok.

Hiába mondja a párom, hogy ő nem ébred fel rá, meg max. visszaalszik, piszkosul zavar, hogy felkeltem.

Ami azért vicces, mert 99%-ban nem kelek fel, ha még szöszöl, meg engem sem izgat, ha mégis. :) Ő lazára veszi, én görcsölök csak ilyen hülyeségeken.

2016. nov. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!