Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Az mennyire zavar titeket, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire zavar titeket, ha a barátnőtök nem mindig "tip-top"?

Figyelt kérdés

Ha megyek valahová, akkor mindig szépen, alkalomhoz illően felöltözök, finoman sminkelek, megcsinálom a hajamat, ékszereket is hordok és úgy indulok el otthonról, hogy úgy érzem, hogy egyben vagyok, számomra ízlésesen nézek ki. Ugyanakkor otthon nem szoktam túlzásba vinni, felhúzok egy pólót, pulcsit, melegítőt (de az is előfordul, hogy egész nap pizsiben vagyok), a hajamat összekötöm, nem teszek fel semmi sminket. Otthon is tiszta, vállalható ruhákat hordok, tehát nem koszosat/rongyosat/szakadtat/kinyúltat stb., de tény, hogy nem úgy nézek ki, mint csinosabb ruhákban, kisminkelve. Ápolt is vagyok, rendszeresen tisztálkodok, ugyanakkor pl. a hajmosást néha szeretem elhalasztani, ha éppen már nem találkozom senkivel és ugyanezen oknál fogva előfordul, hogy a szőrtelenítést is elnapolom... (ez nem azt jelenti, hogy ha pl. két-három hétig otthon vagyok, akkor addig pl. végig nem mosok hajat, hanem szimplán néhány napról beszélek, ami alatt azért már elkezd zsírosodni a hajam, lelapul, fénylik és a szőr is elkezd visszanőni). Azért nem hagyom el magamat, nem vagyok koszos, nem vagyok büdös, nem csöpög a zsír a hajamból, nem vagyok szőrös, mint egy medve stb., de azért nem úgy nézek ki, mint ahogyan egyébként szoktam.


Jelenleg nincsen senkim, úgyhogy ezt nyugodtan megtehetem úgy, hogy senkit nem zavar, de egy barátnőm szerint ezt egy párkapcsolatban már nem engedhetném meg magamnak, mert ez már zavarná a pasikat. Ti mit gondoltok?


2017. dec. 29. 19:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%
Inkább az zavar, ha tip-top mindig. Mert ez azt sugallja, hogy tele van megfelelési kényszerekkel. Ha lenne barátnőm, engem azt se zavarna, nem sminkelne egyáltalán. Az ember úgy az igazán szép, ahogy megszületett.
2017. dec. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
90%

Ha már együtt élek valakivel, ezerszer inkább megfog, ha nyáron kócos hajjal egy pólóban mászkál minthogy állandóan ki legyen kinve és tip-top legyen.

Az első része csak arra kell, hogy felkeltse a figyelmet, de amikor már együtt vagytok, pont attól leszel vonzó, hogy nem próbálsz neki állandóan tetszelegni.

2017. dec. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%
Nem is szeretett soha az a férfi akinek nem tetszel mackónadrában,kinyúlt pizsamában, reggel felébredve kócosan,álmos szemekkel...
2017. dec. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy férfi szeret, szeretni fog otthon kócosan, egy melegítőnadrágban is.
2017. dec. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan pasi aki nem engedne meg neked, de ki is fog dobni az elso influenzadnal vagy az elso rancoknal.
2017. dec. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

én ugyanez vagyok csak srácban:D

De most őszintén kinek öltözzek ki otthon? senki sem lát..., családtagok meg ugyanúgy kényelmes cuccban vannak. Otthon azt viselem ami szimplán legkényelmesebb,de már utcára nem venném fel. Ha meg megyek valahová akkor meg úgyis van borotválkozás,meg hajmosás. Fürdeni meg rendesen fürdök,mint bárki átlagos..

szóval nálam ez a normális.Őszintén engem frusztrálna ha lenne barátnőm és otthon is miniszoknyába virítana

push-up melltartóval,meg egy halom vakolattal az arcán.

2017. dec. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeret,a pörköltszagú melegítődben is szeret.Nyilván otthon főzni neki meg kitakarítani nem Chanelben meg sminkben fogsz.Azért ez is egy kapcsolat része,nem csak mikor puccban buliztok,randiztok,vagy szexeltek egymás lakásán.Egy normális kapcsolat kicsit több ennél.
2017. dec. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanilyen vagyok, ettől még nem érzem magam ápolatlannak. Ha meg barátommal találkozom, akkor elkészülök rendesen, de otthon, ha ő jön, nem koktélruhában és frissen fodrászolva fogadom, tűsarkúban. Még eddig egyikük sem panaszkodott, sőt, még így is mindig azt mondták, hogy tip-top vagyok.:)
2017. dec. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyáltalán nem zavarna ez, sőt, nagyon izgató egy nő akkor is, ha nem makulátlanul néz ki, hanem mackónaciban otthon, kócosan, gyűrött arccal. A lényeg, hogy szeretjük egymást és ebbe ez is beletartozik, hogy nem várom el a csili-vilit otthon.
2017. dec. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%
Kamu! Férfiak, ti vizuálisak vagytok! szexnél is égetitek a villanyt! Látványra mentek! Utána meg jöttök ide rinyálni, h unjátok a feleségeteket, mert nem ad magára, és otthon is kinyult melegítőben van! Persze h egy huszonéves csaj bár,miben is van gyönyörű, mert fiatal, jó h így is tetszik nektek! De ha a szomszéd csaj mondjuk csinosan mászkál, akkor arra már felkapjátok a fejeteket, és pörgetitek a szexfilmet az agyatokban!
2017. dec. 30. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!