Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Az mennyire zavar titeket, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire zavar titeket, ha a barátnőtök nem mindig "tip-top"?

Figyelt kérdés

Ha megyek valahová, akkor mindig szépen, alkalomhoz illően felöltözök, finoman sminkelek, megcsinálom a hajamat, ékszereket is hordok és úgy indulok el otthonról, hogy úgy érzem, hogy egyben vagyok, számomra ízlésesen nézek ki. Ugyanakkor otthon nem szoktam túlzásba vinni, felhúzok egy pólót, pulcsit, melegítőt (de az is előfordul, hogy egész nap pizsiben vagyok), a hajamat összekötöm, nem teszek fel semmi sminket. Otthon is tiszta, vállalható ruhákat hordok, tehát nem koszosat/rongyosat/szakadtat/kinyúltat stb., de tény, hogy nem úgy nézek ki, mint csinosabb ruhákban, kisminkelve. Ápolt is vagyok, rendszeresen tisztálkodok, ugyanakkor pl. a hajmosást néha szeretem elhalasztani, ha éppen már nem találkozom senkivel és ugyanezen oknál fogva előfordul, hogy a szőrtelenítést is elnapolom... (ez nem azt jelenti, hogy ha pl. két-három hétig otthon vagyok, akkor addig pl. végig nem mosok hajat, hanem szimplán néhány napról beszélek, ami alatt azért már elkezd zsírosodni a hajam, lelapul, fénylik és a szőr is elkezd visszanőni). Azért nem hagyom el magamat, nem vagyok koszos, nem vagyok büdös, nem csöpög a zsír a hajamból, nem vagyok szőrös, mint egy medve stb., de azért nem úgy nézek ki, mint ahogyan egyébként szoktam.


Jelenleg nincsen senkim, úgyhogy ezt nyugodtan megtehetem úgy, hogy senkit nem zavar, de egy barátnőm szerint ezt egy párkapcsolatban már nem engedhetném meg magamnak, mert ez már zavarná a pasikat. Ti mit gondoltok?


2017. dec. 29. 19:24
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%
Gyanítom h olyan pasik írkáltak akik tartanak az igényes nőktől, mert azoknak elvárásaik vannak, és meg kell feleni nekik. Ezért inkább jó nekik az átlagos smink nélüli csaj!
2017. dec. 30. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
26%
Csajok! Legyetek is tip top a,mikor csak tudtok! Jó nem folyamatosan! Most vagytok fiatalok, mikor akartok tip topok lenni? Mikor már öregek lesztek? Akkor is, jó, de az már nem ugyanaz a hatás lesz! Jó, nem kell túl puccoskodni, csak izlésesen, de had érezzék a pasik h mellettek össze kell kapni magukat, és nem tunyulhatnak el!:)
2017. dec. 30. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

#10es. Ha úgy lenne, ahogy mondod, akkor vennénk magunknak egy cuki blúz vagy egy szép triumph melltartót, ti meg mehetnék a búsba. Az adjon magára inkább arra vonatkozik, hogy pár fokkal kevésbé nézzen ki "büdös állatnak" mint amilyenek vagyunk. Az egész csaj a lényeg, nem a kiegészítői vagy részei. Még mindig összképet nézünk.

31/f

2017. dec. 30. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

szerintem itt nem arról van szó, hogy szeret-e melegítőben, vagy sem. nem azért kell tip-topnak lenni. a tip-topság lényege hogy szexuálisan vonzó legyen a nő, ami melegítőben nem feltétlen számít annak egy férfinek.

amúgy én is kényelmes cuccban vagyok otthon, de olyanban, amiben utcára is kimennék bármikor. szóval inkább ilyen sportos kényelmes, de szép.

az én barátom se várja el, hogy otthon is mindig tip-top legyek, de annak nem örülne, ha szakadt, csupa bő, kinyúlt cuccban lennék.

2017. dec. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Az itthoni ruháim is normálisak, ugyanúgy cserélem őket, mint azokat, amiket utcára hordok, úgyhogy egyik sem kinyúlt, szakadt, túl bő, koszos. Szimpla kényelmes melegítő, cicanadrág, póló, pulcsi, csak nem csinos, mint mondjuk egy szép szűkített blúz, testhezálló nadrág, csinos szoknya, ékszerek stb., amiket utcára szoktam hordani. A külsőm is rendezett, ugyanúgy tisztálkodok stb, annyi különbséggel, hogy ha úgyis otthon vagyok és nem látja senki, akkor nem rohanok azonnal hajat mosni, ha már látom, hogy nem az igazi a hajam vagy nem szőrtelenítek minden második nap.


Köszönöm az eddigi válaszokat!

2017. dec. 30. 19:18
 16/23 anonim ***** válasza:
14%

hát ezt egy párkapcsolatban nem teheted meg, és mondjon bárki bármit, igenis fontos a pasiknak, hogy a nő otthon hogy néz ki.


hamar ki lehet ám ábrándulni a másikból, és sok haverom panaszkodik, h. a nőjük elhagyta magát, nem adnak otthon magukra, félre is kúrtak, beleszerettek másba.


a pasiknak a vizualitás evolúciós okokból fontosabb, mint a nőknek.


és a legtöbb pasi szeretetnyelve az érintés.



ha nem vagy rendezett, nem vagy csinos, nem vagy otthon is frissen mosott hajjal, sima bőrrel, esztétikailag vonzó cuccban (és a melegítő neeem az!), akkor a varázs hamar elillan.



ezért is érzik sokan megterhelőnek a párkapcsolatot, mert ott nincs lazsálás.


ez csak egy duma, hogy ha szeret, elfogad.


az első hónapokban, ha szerelmes, akkor nem lát a rózsaszín ködtől, de úgy fél év, 1 év után és még később a szerelemhormonok folyamatosan "leülnek", és a pasi meglát olyannak amilyen vagy.


és irritálni fogja, hogy nem mindig friss a leheleted, hogy a kajaszag beleeszi magát a ruhádba, irritálni fogja, ha meglát egy izzadságfoltot a ruhádon, vagy ha a hajadba szagolva mást érez, mint kéne, vagy ha kinyúlt tréningben serteperltész otthon.


szóval a barinőd jól mondja.


és tegyük hozzá, mindez fordítva is igaz, és egy pasitól ugyanúgy elvárható mindez.

2017. dec. 31. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
46%
Pont tegnap gondoltam arra, hogy nem kellene itthon boxerben + pólóban mászkálni, mert meg fog unni a feleségem. Hanem egy férfi is fel tud rendesen öltözni otthonra. Én is rendesen hajat mosok, borotválkozom, normálisan öltözöm itthon, nem akarom, hogy a feleségem egy pukkanatként emlékezzen rám, ha lezuhan velem a repülő.
2017. dec. 31. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom...akkor nekem nem kell párkapcsolat, ennyit nem ér meg :D Jó, nyilván ez vicc, de nekem ez akkor is abszurd. Most akkor otthon is puccba vágva kellene tv-t néznem vagy takarítanom, kisminkelve, szép frizurával, magassarkúban, szoknyában, hogy ne unjanak meg vagy mi? Az előfordul, hogy ha hazaérek, akkor nem öltözök át, hanem ugyanabban a cuccban maradok estig, de hétvégén például eszembe nem jutna, hogy így “megcsináljam” magam, mert minek... Én se várnám el senkitől, hogy mindig minden tökéletes legyen rajta, és nekem nem is kellene olyan pasi sem, aki szerint egy nő mindig rózsaillatú, egy nő nem izzad, egy nő soha nem beteg, egy nőnek egy szál szőr sincs a testén stb...biztos van olyan, aki képes erre, én nem lennék hajlandó mindig ezzel szórakozni kb.másból sem állna az életem csak hajmosásból, szőrtelenítésből stb... Ha valakinek ezért nem kellenék, akkor az hagyjon is ott.
2017. dec. 31. 10:34
 19/23 A kérdező kommentje:
Hát menjen is...nekem olyan kapcsolat nem kellene, ahol minden baromságon aggódhatnék, hogy “hú basszus vajon jól áll a hajam”, “mi van, ha észrevesz rajtam egy szőrszált”, bele is hülyülnék a megfelelési kényszerbe.
2017. dec. 31. 10:51
 20/23 anonim ***** válasza:
35%

Nem tudom miért pontoztatok le illetve töröltettétek az utolsó válaszomat. Én csak normálisan, őszintén beszélgetek.


A volt feleségemmel 9 évig voltunk együtt. Már a kapcsolatunk 2-3. évében elhagyta magát. Zsíros hajjal, csapzottan, lehetetlen szerkókban és full gáz frottir pizsamában égette magát otthon. Hiába könyörögtem neki, hogy kicsit figyeljen már magára, meg vettem neki normális pizsamát, de nem igazán volt az ő műfaja. Nem csak emiatt mentünk szét végül, de így tényleg nehéz valakit szeretni, tisztelni, ha semmi vágykeltő nincs benne és nincs benne mit tisztelni. Igen, kemény meló valahogy kinézni, de egy férjnek már nem jár? Csak a vadászati időszakban? Ha én ki tudok nézni valahogy a hétköznapokban és az ünnepnapokon is, akkor ez egy nőnek se esik nehezére. Max + fél óra készülődés minden nap. Ki akar egy lepukkant csajjal együtt élni?

2017. dec. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!