Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ilyen esetben mi lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben mi lenne a becsületes?

Figyelt kérdés

A párommal 17 éves korom óta járok. Ő már akkor dolgozott. Érettségi után összeköltöztünk. Én egyetemre mentem, mellette nem tudtam dolgozni. A párom azt mondta, hogy ez nem gond. Így az utóbbi pár évben gyakorlatilag ő tartott el. Nyaralni is jártunk. Kaptam drágább ajándékokat is. Amit tudtam, èn is megtettem érte, nagyon szerettem őt, de az utóbbi időben már úgy érzem, hogy kiszerettem belőle. Ő se szeret már úgy, abban biztos vagyok, mégis házasságot szeretne. Nem szeretnék tovább vele élni, vagyis az még menne, de nem mi vagyunk egymásnak az igaziak, nem akarom ezt tovább húzni. Mégis annyi mindent tett értem már és költött rám, hogy ezt nem érzem becsületesnek, de sajnálatból se maradhatok vele.

23l



2018. febr. 17. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó mondatod utolsó szakaszában leírtad mit kell tenned.
2018. febr. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű. Most ne azt nézd, hogy mennyit költött rád. Ez vele szemben se fair.
2018. febr. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy szánalomból / sajnálatból maradj valakivel még rosszabb, mintha szakítanátok szerintem. Légy őszinte, ez a legtisztességesebb amit tehetsz. Azt írtad ő se szeret már úgy, valószínűleg meg fogja érteni a dolgot.
2018. febr. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

csapd magad pofán mert szociálisan érzékeny vagy és megszánod. kell ez neked? (nem hiszem)


ha vége van akkor vége van :)

2018. febr. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lépj ki, úgy becsületes.

Elszámolni szerintem nem kell, mert ez benne volt a pakliban neki is.

2018. febr. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

PErsze, hogy nem szereted már annyira, a lángolás meg naaagy érzelmek 2-2,5 év alatt lecsengenek, de aztán jön a hosszú, tartós szeretet és szerelem, ha tesztek érte.


De te még fiatal vagy, nem kell benn maradnod egy nem kielégítő kapcsolatban, az meg, hogy költött rád, hát ez van, ő vállalta.

2018. febr. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!