Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A barátnőm megcsalt de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm megcsalt de nem vállalja fel mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 1 2 hete össze vesztünk mert sokat dolgoztam és kevés időnk volt beszélgetni főleg mert ő is másik időszakban dolgozok és én is. Interneten tartjuk a kapcsolatunkat mert az hogy minden nap találkozzunk nem megoldható csak hétvégén és néha hétköznap is. Egyik napról a másikra engem okolt minden problémájáért meg ,hogy ő még sose hibázott egész életében és szakítani akart én győzködtem mert szerettem mondtam neki hogy ez túlzás szerintem hogy ennyiért szakítsunk. De ő már nem úgy érez mint régen, időt kér stb. én mondtam nem kap időt.. igy telt el a hét hétvégén találkozunk szólni se bírt a szemembe se nézett mondtam neki hogy szerintem nem kellene szakítani és erre azt mondja szerintem se és elsírta magát a vállamon aztán együtt maradtunk végül de megpillantottam egy üveg pezsgőt 2 pohárral és üres volt a pezsgős üveg mondom neki mi ez erre hebegve habogva mondja hogy nagy volt rajta a nyomás és ivott egy üveg pezsgőt és lenn volt az üveg a poharát meg fenn felejtette meg 2 szintes házuk van ezért lenn töltött még 1 pohárral és felvitte azt is és elhittem neki .... Rá egy két napra rakosgatom össze a képeket és nagyon gyanús volt. Míg elment zuhanyozni tudom hogy nagyon szemét és piszkos dolog de elolvastam az üzeneteit egy gyerekkel akivel tudom hogy nagyon jobban van mert egy helyen dolgoznak és sokat tudnak beszélni a munkáról és egy időben nyomult is rá mert nem tudta hogy vagyok a barátnőmnek. Aztán nem beszéltek utána de barátnőm kereste a társaságát és mindegy. De a lényeg benne hogy az üzenetei közt ott volt hogy áthívta inni mert nem voltak otthon a szülei szóval kizárt dolgonak tartom hogy csak ittak volna biztos hogy megcsalt de ha nem ismeri be én nem vagyok vádaskodó de ez igy nem jó de nem mondtam neki ezt a dolgot ő azt hiszi hogy én az ő verzióját tudom nem tudom hogy szakitsak e vagy nem most minden jo de nagyon sokszor nyomaszt a tudat hogy a barátnőm megcsalt.. igy nem tudok együtt maradni vele de mégsem tudom mit tegyek hogy kellene. :(

2018. jan. 29. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Kit érdekel, beismeri-e? Szakítanék és kész. Pont nem fontos, mit hazudozik.
2018. jan. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 acelsziv ***** válasza:
100%
Kutatni más dolgaiban gusztustalan dolog. Kivéve, ha igazolja a gyanúdat. Rajtad áll, hogy beállsz -e lyuksógornak a faszi mellé vagy nem. A csajod soha nem fogja elismerni, hogy félrekúrt. Ahhoz gerinc kellene.
2018. jan. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy hazudott, nem elég ok arra, hogy szakíts? Átvert. És tényleg gusztustalan dolog belenézni másnak a telefonjába a tudta nélkül, nálam ez mindig tabu, de ha már megtetted, akkor elég valószínű, hogy még sokszor megteszed majd, mert nem fog hagyni nyugodni a gondolat, és így szerintem nincs értelme. Én szakítanék, mert nekem elég ha hazugság van, a megcsalás csak egy plusz, ami okod ad a szakításra.
2018. jan. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%

A barátnőd hazudott, átvert téged - de amúgy sem akar már igazán veled lenni, szóval minek erőltetitek?

Amúgy ott azért lehidaltam, hogy "én mondtam nem kap időt"... Ezt mégis hogy gondoltad amúgy? Őszintén, egyikőtök sem jobb, mint a másik, és mindketten alkalmatlanok vagytok a párkapcsolatra. Szakítsatok, sokkal egyszerűbb lesz.


Legközelebb, amikor elég felnőttnek érzed magad ahhoz, hogy a felnőtt párkapcsolatok kategóriájába írd ki a kérdésedet, érdemes lenne átgondolnod, eljutottál-e arra a kb. 6-7. osztályos szintre, amely képessé tesz a központozásra, vesszők használatára, és összefüggő, értelmes szöveg megalkotására. Kínzás volt olvasni.

2018. jan. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezen a ponton teljesen lényegtelen, hogy beismeri-e a megcsalást. Te már kételkedsz, a bizalmad megingott, és ez nem fog megváltozni. A helyedben dobnám.
2018. febr. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!