Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt vagy nem?

Figyelt kérdés
Élettársam egy sokadik veszekedést követően kijelentette vége. Tőlem teljesen elzárkózott, de hazajárt. 4 hónap huza-vona után megenyhült, de éreztem valami nem stimmel, kiderült megcsalt valakivel. De ez azután történt miután el akart hagyni. Most megcsalt vagy csak vigasztalódott vele? Tényleg el akart hagyni akkor, nagyon kiborultam és váratlanul ért. A nő utána került képbe. Ez így most minek minősül?
2015. nov. 5. 16:29
 1/6 A kérdező kommentje:
A viszonyt azonnal lezárta, amikor lebukott.
2015. nov. 5. 16:30
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést, bevallotta hogy lefeküdt valakivel, akkor? Ha téged nem zavar hát egészségedre, éljetek tovább, bár én nem kezdeném újra egy olyan emberrel, aki ilyen hamar más ágyába ugrik.
2015. nov. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Már biztosan gondolkozott a szakításon, hisz képben volt a másik nő.Lehet akkor még nem volt testiség,de már el akart hagyni téged. Szerintem mindegy már, hogy utólag kiderült, meg is csalt, lélekben nem volt már melletted.
2015. nov. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 omba ***** válasza:

"Ez így most minek minősül?" - együtt éltetek, csak haragban és felszedett egy másik nőt.

Megcsalás, de mindegy is - sokadik veszekedés, meg menne is, szerintem indítsd útnak.

2015. nov. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha nem szakitottatok vegleg, azaz hazajart stb. akkor megcsalas. Persze, ha ezt nem o probalja most neked bemagyarazni, hogy de nem, mert negy honapja o igenis mondta, hogy vege, akkor jo nagy jatekos. Mert ha meg nem megcsalt, akkor miert nem koltozott el. Miert volt a huza-vona es hogyan bukhatott le? A lebukas csak akkor el, ha sunyiban volt mas parral valaki. Ha tisztan csinalja, akkor miert lenne lebukas?


Tudod te a valaszt csak probalod magad nyugtatni, hogy jo dontest hoztal. Nem nem hoztal jo dontest csak akkor, ha 100%osan biztos vagy abban, hogy a folytatast es ezt az embert akarod. Akkor viszont bocsass meg neki es hajra, de ha megismetlodik hagyd el akarhogy is faj, mert akkor folosleges magad alazni. Minden no jobbat erdemel egy csalonal.

2015. nov. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hagyjad már ezt a megcsalásos dolgot. Hogy kivel feküdt le az tök mindegy, hiszen nem voltatok jóban. Nem ez a probléma, hanem hogy te a testiséget tekinted megcsalásnak. A baj az, hogy a megcsalás az, amikor nem te kellesz neki vagy neked nem ő kell. A tisztességes az, hogy ha az ember elköszön a másiktól és utána megy mással az ágyba. Hogy ágyba megy valaki valakivel az tök mindegy, nem az a megcsalás. Hanem ha neked suttogja hogy mennyire szeret de másnak is ezt mondja. Ja, vagy ha neked nem mondta közben hogy szeret akkor hol itt a megcsalás?? Megcsalás ugyanis csak az ha mást mond mint amit gondol. De ha egyértelmű volt számodra, hogy nem imád és nem repdes körülötted szép regéket mondva akkor az a kapcsolat már meg volt törve, akkor ne csodálkozz. Az embernek vannak biológiai szükségletei! Olyannal nem töltjük el ezt a szükségletet, akihez érzelmileg vagy vágyakozással nem kötődünk. Szerintem ez nem volt megcsalás. Ha már el akart hagyni akkor min csodálkozol??????? Azt hitted, hűségesek az emberek még akkor is amikor szidják egymást? Szállj le a Földre, a ti együttlevésetek jóval azelőtt megszűnt, hogy félrement volna máshoz. Csak a te fejedben létezett, hogy még együtt vagytok. De úgy már, rég nem voltatok együtt.
2015. nov. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!