Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Összeköltözni úgy, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltözni úgy, hogy a barátnőm még fősulira jár?

Figyelt kérdés

Egy éve járunk,én egyedül lakom albérletben. Nagyon szerelmesek vagyunk és ismerem már annyira,hogy tudjam,nem a pénzre hajt. Az anyjával él és az öccsével. Szeretnén,ha ideköltözne hozzám,ő is örül az ötletnek. Nincs sok pénze,kap valamennyi ösztöndíjat meg egy kevés pénzt az apjától. Nem lenne pofám ebből kérni,nem is szorulok rá.Szóval gyakorlatilag én tartanám el,amíg végez. Aggódom viszont,hogy ettől elkényelmesedne a barátnőm. Vagy ha most se ilyen,akkor ez alaptalan? Van valakinek tapasztalata?

29F



2017. nov. 9. 16:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem vagy keress olyat, akivel egyenlő felek vagytok, vagy várd meg, amíg azok lesztek.
2017. nov. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem aki alapból nem ilyen az nem is fog megváltozni.

Gondolom ha fősulira jár akkor eleve van életcélja, akar valamit csinálni, vagyis nem az otthon tespedő feleség szerepre vágyik.

2017. nov. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Még 2 év van hátra,az kicsit sok így külön bohóckodva
2017. nov. 9. 16:48
 4/13 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem ez nem jó ötlet, míg nincs fizetése. Sajnos az egyenlőtlenségekre rá tud menni a kapcsolat. Elkezd zavarni, hogy te tartod el, stb. stb.

Nem javaslom. Aludjon nálad többször, mint vendég, és ennyi.

2017. nov. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
23%

Abszolút nem sok az a 2 év. 1 év után akármennyire szeretitek is egymást nagy baromság összeköltözni. Nem ismeritek egymást. 1 év nászutas időszak. Teljesen más ketten vezetni egy háztartást, meg más találkozgatni minden nap. Várjátok meg azt a 2 évet már csak a kapcsolat érettségének és komolyságának szempontjából is.

A másik pedig, hogy értelmes nő nem is költözik úgy össze senkivel, hogy egy forintot nem tud beleadni. Nem is érdemes. Én nem tudnám elviselni, hogy a párom tartson el, konkrétan beleüljek a kész lakásba ingyen. Anyagilag, érettség szempontjából, a kapcsolat szempontjából is az az ideális, ha azt a 2 évet minimum megvárjátok az összeköltözéssel.

2017. nov. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%

6# nem ismerik egymást egy év után de még bohóckodjanak 2-t ??? És akkor járnak már 3 éve... de nem is ismerik egymást.... Okos vagy....

Kérdező, a csajnak van hová menni ha rosszul sülne el a dolog. Nem arról van szó, hogy bevállaljátok, hogy felköltözik hozzád a fővárosba, hogy egyetemre járhasson.... és esetleg félned kéne, hogy nem akarsz kicseszni vele, mert ha szakítotok akkor nem tudja folytatni a sulit... Mi a gond?? Nem is értem. Legrosszabb esetben kiderül milyen ember valójában.Ha úgy látod, hogy visszaél a helyzettel akkor legalább kiderült időbe. Most az miért jobb hogy 3 évet áldozol egy kapcsolatra és utána költöztök összes és szép lassan derül ki, hogy egy pénzéhes r.b.n.c. Nem értem az embereket néha.

2017. nov. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Pont azért kell még 1-2 évet "bohóckodni". 1 év után nem fognak kijönni sem az esetleges összeférhetetlenségek, sem a valós problémák. Ahhoz, hogy valakit megismerj ha megnézünk pár kutatást 4 év kell. De van, ahol 7 évet említenek.
2017. nov. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha a talalkozas nem okoz gondot akkor en nem eroltetnem.

Viszont ha neked nem lenne probléma ha esetleg mindent te fizetnél akkor megprobálhatod. De most meg nem tudhatod hogy o beszall e a rezsibe, bevasarol e a sajat penzebol a konyhara.

2017. nov. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%

Azért suli mellett nem dolgozok valamit? Tudom, hogy ilyen mellékállásból nem jöhet össze sok pénz, de annyi épp összejönne, hogy mutassa, az akarat megvan, és mondjuk abból lehetne finanszírozni a randikat, közös programokat.


A barátnőd hány éves? Én 19 évesen kezdtem az egyetemet, szóval, ha a barátnőd ekörül van (nincs még 21 sem), akkor korainak tartom az összeköltözést. Ráadásul ennyi évesen még nincs tapasztalata az embernek, biztos, hogy konfliktus lenne a pénzből előbb-utóbb. Meg ennyi idősen, ha nincs is diákmunkája, akkor nehéz belelátni a "munka világába". Más világ a fősuli és más a munka. Persze, ha már idősebb, akkor nagyobb a valószínűsége, hogy ez nem okoz problémát.


Másfelől viszont szerintem az a legjobb, ha minél hamarabb összeköltöznek a párok. Természetesen a racionalitás talaján megmaradva, tehát mondjuk félév után simán össze lehetne cuccolni. Miért kellene éveket eltölteni randizgatással, hétvégi egymásnál alvással, ha nem megy a közös élet? Ez szerintem csak időpocséklás. Az a legjobb, ha minél hamarabb kiderül, hogy nem vagytok egy hullámhosszon. Ehhez persze

2017. nov. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Össze lehet költözni, de benne van a pakliban, hogy x idő után dobbant, így amit költesz többlet pénzt, azt azzal a tudattal csináld, hogy amíg együtt vagytok addig jól elvagytok és ennyi.

Illetve kérdés hogyha az anyjától eljön, akkor valamennyi pénzt nem tud e az anyja adni cserébe a lánynak.

2017. nov. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!