Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti együtt maradnátok valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti együtt maradnátok valakivel azután, hogy végig nézte, ahogy majdnem megfulladtok?

Figyelt kérdés
22/L vagyok, a barátommal együtt élek. A hét elején Ozora fesztiválon voltunk, viszont én már kedden annyira rosszul voltam, hogy majdnem meghaltam. 40 fokos tűző hűség van, rettenetesen nagy a por a fesztivál egész területén, és asztmás vagyok. Tömeg iszonyom lett, teljesen elfogott a pánik, órákon keresztül csak sírtam és fulladoztam és ezt végig nézték. még soha nem történt velem ilyen, nem tudtam mit csináljak, felakartam hívni apámat, hogy vigyen el de nem tudtam elsétálni egyedül a faluig, mert a fesztivál területén nincs térerő. másnap hazakísért BP-re, 6 órát utaztunk, mert így volt átszállás, másnap is üvöltve sírtam, hogy apám hadd vigyen el kocsival (kb 1órás út lett volna) de nem engedte..... Sajnos kivagyok szolgáltatva, mert nála lakom, de apám mondta h hazaköltözhetnék vidékre. nem tudom megtudom-e neki bocsátani?? ott van munkám, nem akarom feladni, de sosem felejtem el hogy majdnem hagyott megdögleni
2017. aug. 4. 11:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
22%

Leírtakból sok, nem csak kérdésed megválaszolásához kellő információt kaphattunk.


Érted kérlek téged, és vegyél komolyan, tudom mit beszélek, fejezd be e egészet vele. Ne legyen életedbe.


Egy normális ember mindent letojva figyelne, ölelne, szeretne, várva lehetőséget, hogy segítsen, csak vígasztalna, biztosítana, vigyáz rád, melletted marad, minden rendben lesz.


E fiúnak még nagyon sokat kell tanulnia. Túl nagy köztetek szintkülönbség.

2017. aug. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
72%
Ne haragudj már, de ha asztmás vagy, tisztában vagy vele, hogy 40 fokos hőségben iszonyat por lesz egy fesztiválon... ez tök alap dolog! Meg amúgy is, a fesztivál területén mindig van elsősegély sátor, miért nem mentetek oda, hogy adjanak neked valamit, vagy lepihenhess? Őszintén én nem tudom hibáztatni a srácot. Te tudod a korlátaidat, belementél egy olyan szituációba, ami szinte garantált tragédiával zárult. Mégis mit vártál a barátodtól?
2017. aug. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

volt nalam asztma gyogyszer csak a sok por miatt nem sokat ert, es total bepanikoltam, mert ilyen meg soha nem fordult elo velem, es utoljara egy eve volt asztmas rohamom, tehat nem szenvedek tole komolyabban. annyira levoltam gyengulve hogy alig birtam menni, az ambulancia sator a fesztival masik vegen volt, mint a satrunk ok meg elinteztek annyival hogy ugyse csinalnanak velem semmit. es azert nem tudtam hivni, mert nem volt terero egyaltalan, ahhoz, hogy felhivjak valakit elkellett volna menni a faluba ami tobb kmre van dadpusztatol. szerintem keves az informacio amit tudtok, nem kene igy beszelni velem, senkinek nem artottam, legkozelebb soha nem megyek fesztivalra, ennyi megtanultam a lecket. pedig minden evben voltam fesztivalon es nem volt kulonosebb gond. most visszament bulizni de nem erdekel, remelem elvezi a 40 fokos poros hoseget a sok narkos tarsasagaban. apam meg total kiakadt mikor elmondtam neki, o sem ertette miert nem hivhattam volna fel. nagyon megijedtem es egyszeruen nem tudtam helyen kezelni a dolgot azert sirtam ennyire, meg mert egy naponkeresztul nem jutott oxigenhez a szervezetem...


na mindegy orulok hogy ilyen "kedves" emberek vannak itt gyakorin, remelem egyszer ti is atelitek milyen mikor magatehetetlenul szenvedtek es masok vegig nezik minthogy segitsenek ;)

2017. aug. 4. 14:36
 14/17 Költőnő? ***** válasza:
Mondjuk ozora pont az összetartozást szimbolizálja. Akárkihez odamégy; sztem segítettek volna.
2017. aug. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
egyebkent nem otthon uvoltottem! hanem masnapig ott kellett maradnom a fesztivalon, mert csak utana volt hajlando eljonni velem. eselyem se volt senkit hivni a terero miatt. egy teljes napon keresztul fulladoztam es mindenki csak annyit mondott nyugodj meg, senki nem csinalt semmit. mikor masfel orat kellett varni a buszra akkor kezdtem el uvoltve sirni, mert apam egy ora alatt oda ert volna kocsival
2017. aug. 4. 14:52
 16/17 Költőnő? ***** válasza:
74%
Hát én nem tudom hány ilyen műsorod volt már. A srác elég suttyó ez tiszta sor, de ez a viselkedés részedről is ultragáz. Ja, tudom, milyen egy ilyen roham. Éveken keresztül voltam beteg. De ilyen viselkedést sosem sikerült produkálni.
2017. aug. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
45%
Mindketten hülyén viselkedtetek, a barátod nem vette komolyan a helyzetet, te meg még másnap is hisztiztél, amikor akár telefonálhattál volna apukádnak is. Ez a hőség valószínűleg mindenkiből a legrosszabbat hozta ki.
2017. aug. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!