Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti együtt maradnátok valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti együtt maradnátok valakivel azután, hogy végig nézte, ahogy majdnem megfulladtok?

Figyelt kérdés
22/L vagyok, a barátommal együtt élek. A hét elején Ozora fesztiválon voltunk, viszont én már kedden annyira rosszul voltam, hogy majdnem meghaltam. 40 fokos tűző hűség van, rettenetesen nagy a por a fesztivál egész területén, és asztmás vagyok. Tömeg iszonyom lett, teljesen elfogott a pánik, órákon keresztül csak sírtam és fulladoztam és ezt végig nézték. még soha nem történt velem ilyen, nem tudtam mit csináljak, felakartam hívni apámat, hogy vigyen el de nem tudtam elsétálni egyedül a faluig, mert a fesztivál területén nincs térerő. másnap hazakísért BP-re, 6 órát utaztunk, mert így volt átszállás, másnap is üvöltve sírtam, hogy apám hadd vigyen el kocsival (kb 1órás út lett volna) de nem engedte..... Sajnos kivagyok szolgáltatva, mert nála lakom, de apám mondta h hazaköltözhetnék vidékre. nem tudom megtudom-e neki bocsátani?? ott van munkám, nem akarom feladni, de sosem felejtem el hogy majdnem hagyott megdögleni
2017. aug. 4. 11:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Jezus, ekkora nyomorulttal meg csak egy helyisegbe se lennek :D
2017. aug. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
Tomegiszonyosan, asztmasan minek mesz ilyen helyekre? Felnott no meg nem uvoltve bog masnap is, hanem fogja magat es megoldja. A pasid viselkedese ettol meg szar, de a tied sem felnott.
2017. aug. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
még nem jött elő tömegtől pánik roham, nem tudtam h ez van, mindennap forgalmas helyen utazom munkába, szóval letudom küzdeni, de ott nem ment...
2017. aug. 4. 11:37
 4/17 anonim válasza:
88%

Nem.


"de nem engedte"

Mi az, hogy nem engedte? Felnőtt nő vagy, oda mész, ahova akarsz. Ha ilyen szinten kontrollálni akar, jobb, ha szakítasz vele.

2017. aug. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
51%
Sok volt a drog...
2017. aug. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
51%

" másnap is üvöltve sírtam, hogy apám hadd vigyen el kocsival "

EZt nem értem. Otthon voltál, felhívod apád és kész.

2017. aug. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
61%
Micsoda műbalhé. Hagyd el a srácot, hagy legyen esélye egy normális nőre.
2017. aug. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Költőnő? ***** válasza:
79%

Ha pánikra akárcsak hajlamod is van, minek megy fesztiválra? Pláne ozorán, ahol 5 mp-ként érik az impulzusok az embereket.

Otthon minek üvölteni? Összepakolsz, aszt mész.

Komolyan én el sem tudok képzelni ilyen szitut felnőtt kapcsolatban, felnőtt emberekkel.

2017. aug. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Velem ilyen történt volna, a párom azonnal ült volna autóba velem vagy hívta volna a mentőket. Nem nézte volna tétlenül.

Az meg nevetséges, hogy nem engedte,hogy apukádhoz menj.

Mit akarsz tőle, őszintén?

Ha van munkád, akkor miért kéne visszaköltöznöd apukádhoz?

Nem tudom mennyit keresel, de még egy minimálbérből is meg lehet oldani a lakhatást, ha mondjuk 3-4 emberrel közösen béreltek albérletet. Meg jobb munkát keresni stb.

Nem kell visszamenned apukádhoz, otthagyni a munkád.

Eltudsz költözni szerintem anélkül is a párodtól.

Ha közös hitel lenne, gyerekek stb megérteném, de így nem értem mi tart vissza.

2017. aug. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%

Most őszintén: mit kellett volna csinálnia? Ott volt melletted, figyelt rád, "végignézte" a rosszullétedet, de ezen kívül? Ha asztmás vagy, kéne legyen gyógyszer mindig nálad, gondolom annyira csúnya mégsem lehet a dolog, hogyha nincs rá szükséged. Ha ölbe vesz, leönt hideg vízzel, átültet a szomszéd padra, attól jobb lett volna? Mi a csudát vártál volna tőle azon kívül, hogy nézze végig, ne legyen komolyabb baj? A pánikroham azért nem olyan, mint ha beütöd a kezed, hogy puszika majd elmúlik, mivel a tömegiszonytól jött ki, ha körbeölelget-nyálazgat, akkor nyilván csak rosszabb lett volna...

A hazautazást nem értem, gondolom nem akarta halálra rémíteni apukádat azzal, hogy odarángatod, ha sikítva üvöltözni tudsz vele, akkor sejthető, hogy kibírod a hazautat is. Avagy, másik verzió, ő akart téged hazakísérni, hogy biztosan tudja, minden rendben lesz. Az mégis hogy nézett volna ki, hogy te elmész apással, ő meg bulizgat tovább? Na ugye.

2017. aug. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!