Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit tennétek ha a párotok azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha a párotok azt kérné hogy sportmelltartót hordjatok a hagyományos kialakítású helyett?

Figyelt kérdés
Indok: a sportmelltartó nem hangsúlyozza úgy a dekoltázst, mint a hagyományos melltartó. Minden hagyományos melltartó enyhén push-up hatású (nem a push-up szivacsosra gondolok).
2017. aug. 2. 15:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy kezeltesse a féltékenységét
2017. aug. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Kezeltesse magát, és ne szabja meg, hogy mit hordjak. Főleg ilyen téren. Örömmel veszem, ha a boltban mutat egy csinos, stílusomhoz passzoló ruhát, hogy próbáljam fel, szerinte jól állhat nekem, vagy valami, de ha ilyet benyögne, kiröhögném.
2017. aug. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Megmondanám neki, hogy a sportmelltartón átütnek a mellbimbóim, így 10x több ember figyelmét kelteném fel.
2017. aug. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Azt gondolnám hogy a pasi egy komplexusos kis gyökér, és hordanám azt, amit akarok. És keresnék egy felnőtt embert, nem egy kölyköt.
2017. aug. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyébkénti is vigyázz az ilyen kérésekkel, mert könnyen lehet egy bántalmazó kapcsolat kezdete. Most még csak kéri, később nem is fogja engedni hogy más melltartóban elmenj otthonról, jön majd a smink és a szoknya tiltása, aztán később a barátaid, családod, munkatársaid nem tetszenek neki, figyeli hogy mikor érsz haza munkából, és kiakad ha fél órával később, egyszer lehet hogy eldurran az első pofon is...nem törvényszerű hogy idáig fajul, de ha igen, akkor már késő lesz kilépni. Vigyázz magadra!
2017. aug. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Sportmelltartót csak akkor hordok ha futni megyek azt is csak 1 hónapja kb. Amúgy meg hadd én döntsem el,hogy mit hordok miben érzem jól magam, mi az ami kényelmes. Nem fogok sportmelltartót hordani éjjel nappal csak mert az a (nem létező) barátomnak az jobban tetszene.


Én sem erőltetném,hogy hordjon boxert,ha neki kényelmesebb a laza alsónadrág. Az ő döntése. Különben olyannal szóba se állnék akinek ilyen kérései lennének.


Önmagamért és olyannak szeressen a párom amilyen most vagyok. Vagy nem egymást keressük.


19/L

2017. aug. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!