Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mi a fontosabb számodra? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fontosabb számodra? A saját boldogulásod, vagy a közösségé?

Figyelt kérdés

Volt már olyan, hogy a saját problémáidat kevésbé tartottad jelentékenynek. Mint az emberiségét, vagy mindig előtérbe helyezed a saját érdekeidet?


Válaszaidat illusztráld példával.


(Lekéstem azt a kicsehszett buszt. :(



2017. máj. 28. 01:23
1 2
 1/12 Heart of Darkness ***** válasza:
Régebben sokszor volt ilyen, de mára már leszoktam róla. Rájöttem, hogy nincs semmi értelme.
2017. máj. 28. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Inkább abba feccelek energiát,hogy saját bajomat megoldjam és magamnak megfeleljek. Pl. ha otthon beütne a krach,oké,támogatnám valamennyivel anyámékat,de oda nem költöznék,hogy szórakoztassam a szüleimet.
2017. máj. 28. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

f**k society!!


példa illusztráció

2017. máj. 28. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Drága, ha te világ sorsát tartod elsőnek, akkor nem lenne interneted, semmid, hogy minél kisebb öko lábnyomot hadj magad után.


Én a saját erdekeim képviselem, de atgazolva a környezetemen.


Mit kéne itt illusztrálni? Főleg ezen az okdalon , ahol értelmes ember mint a fehér holló, és te sem az vagy a hülye ketdeseddel.



Majd most jön a sok hülye válasz.... A kis tini almokkal és egyéb hukyrsegekkel



Szánalmas ez az oldal. Ha valamit tenni akarsz, ne ide irogass.

2017. máj. 28. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig jó a kérdés, el lehet rajta gondolkodni, ami az itt feltett kérdések 90%-áról nem mondható el.

De azért tisztázzuk már, hogy a közösség alatt pontosan a világnépességet érted-e vagy lehet szűkebb csoportokban is gondolkodni (pl. nemzet vagy család vagy munkahelyi kollektíva).

2017. máj. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%
a vilag sorsa nem erdekel, az enyem fontosabb. viszont le tudok barmirol mondani es aldozatot hozni is hajlando vagyok akar hosszu tavon ha allatokrol van szo. emberekert nem . nem szoktam senkinek adakozni csak olyan helyen segitek ahol allatok vannak a kerdesben.
2017. máj. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
18%
# 6: Remélem, egyszer előnyben részesítenek helyetted egy állatot.
2017. máj. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
47%
szarok a közösségre, csak én és családom számít
2017. máj. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Akinek van ideje a világfájdalomra, az rendben van. Akinek pedig nincs, az a személyiségének az alsóbb szintjein hiányt szenved. Három van, a sorrend pedig fontos, mert egymásra épülnek. 1. Id, 2 ego, 3 szuperego. Az id az ösztönök szintje, lét és fajfenntertás a dolga. Ez egot gondolom érti mindenki, továbbá ez még az id-t szabályozza mit, miért, hogyan, mikor csináljon. A szuperego az önzetlenség szintje, ott már a figyelem kifelé irányul, továbbá ellenőrzi az id-t és az egot, hogy ne trollkodjanak szét minden maguk körül miközben a szuperego mások megsegítésén fáradozik. Minél kielégítetlenebb egy alsóbb szint, annál nagyobb szerepet kap a teljes személyiség irányításában. Pl ha már két hete nem ettél és leraknak egy zsemlét közéd és egy etióp kisfiú közé, ott nagy valószínűséggel az id fog diktálni és nem lesz a zsömle átengedve az etióp kisfiúnak, vagy kettétépve, hogy neki is jusson, hanem a kisfiú lesz ketté tépve, ha érte nyúl. Legalábbis pszichológián ezt tanultuk.

Gondolom kivételek azért vannak, mert eltérő kinél melyik szint szerez több gyakorlatot a személyiség irányításában. Ez a személyiség fejlődéstől is függ úgy mint a körülményektől vagy a lehetőségektől.

30/f

2017. máj. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A sajátomé ÉS a páromé!

Ennyi, őérte bármit megteszek, mert nem él vele vissza.


26 évig csak adtam, és az összes ismerősömnek csak addig kellettem, míg volt mit elszívniuk tőlem, aztán mikor én kerültem a padlóra, hirtelen mindenki eltűnt mellőlem.

Na, ezek után oldja meg a problémáit mindenki magának. Pont.


A kedvesemnek persze segítek bármiben (hisz együtt vagyunk, együtt élünk), de ennyi a max.

2017. máj. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!