Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért zavarja a barátomat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja a barátomat, hogy ő nem tett/vett semmit sem a lakásba? Férfiak, titeket zavarna?

Figyelt kérdés

Viszonylag friss, pár hónapos kapcsolat de minden klappol. Most fogunk összeköltözni, ő vidéken lakik, jobb is lenne neki Bp-n, nekem is egyszerűb ha nem kell gyakran leautózni hozzá.


Úgy gondoltam, hogy a rezsi az felesben. A lakás az enyém. Telefont, autó költségeket, casco, stb ezt mindenki magának. Kaja az közösen, de külön külön is, éttermekben, wellnessben egyszer ő egyszer én. Ruhát, stb. mindenki vesz magának. Őt az zavarja, hogy nem rég költöztem be a alkásba, full új minden, mert kb egy tányér nem volt és nem vett semmit. Tetszik neki minden, nem a színekkel van a baj vagy a bútorokkal. Különben is nyitott vagyok, h valami nem tetszik neki akkor kicseréljük. Most itt mi a gond, akkor még nem is voltunk együtt igazán amikor mindent megvettem.


2017. ápr. 3. 19:34
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Szerintem senki nem alárendelt, én lakom abban a városban ahol tudnánk élni.
2017. ápr. 3. 21:27
 12/14 anonim ***** válasza:

#11

Ha úgy gondolod, hogy senki nem alárendelt, akkor nincs semmi baj!

Csak nekem pl. ez a mondatod, hogy

"... Most itt mi a gond, akkor még nem is voltunk együtt igazán amikor mindent megvettem." úgy jött le, hogy szinte mentegetődzöl, hogy egy vadiúj, berendezett lakásba kell beköltöznie "szegénynek".

Nevetséges álprobléma!

Soha nagyobb baja, sérelme ne legyen!

2017. ápr. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
majd elmúlik ez az érzés, annyi mindent kell csinálni egy lakásban és majd szépen lassan feloldódik, ha szeretitek egymást.
2017. ápr. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

voltam ilyen szituban, 3 csajjal is. Az egyik normálisan kezelte, egy sehogyan, a harmadiknak meg a családja olyan irigy volt, hogy folyamatosan mérgezte a kapcsolatot, és örökké megjegyzéseket tettem rá. hozzá teszem, utóbbiak voltak azok, akiknek pont a legkevésbé volt meg rá az alapjuk.

engem nem zavart, nem az én problémám volt, magam pénzéből vettem mindent, megküzdöttem érte.

2017. ápr. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!