Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért zavarja a barátomat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja a barátomat, hogy ő nem tett/vett semmit sem a lakásba? Férfiak, titeket zavarna?

Figyelt kérdés

Viszonylag friss, pár hónapos kapcsolat de minden klappol. Most fogunk összeköltözni, ő vidéken lakik, jobb is lenne neki Bp-n, nekem is egyszerűb ha nem kell gyakran leautózni hozzá.


Úgy gondoltam, hogy a rezsi az felesben. A lakás az enyém. Telefont, autó költségeket, casco, stb ezt mindenki magának. Kaja az közösen, de külön külön is, éttermekben, wellnessben egyszer ő egyszer én. Ruhát, stb. mindenki vesz magának. Őt az zavarja, hogy nem rég költöztem be a alkásba, full új minden, mert kb egy tányér nem volt és nem vett semmit. Tetszik neki minden, nem a színekkel van a baj vagy a bútorokkal. Különben is nyitott vagyok, h valami nem tetszik neki akkor kicseréljük. Most itt mi a gond, akkor még nem is voltunk együtt igazán amikor mindent megvettem.


2017. ápr. 3. 19:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert kicsit olyan, mintha ő csak beköltözne, de nem tett hozzá semmit a lakáshoz. Szóval érted, összeköltözéskor jellemzően a pár mindkét tagja visz valamit, ő ebből kimaradt, lehet olyan érzése van mintha élősködne rajtad.
2017. ápr. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Szerintem az a "gond" hogy új a dolog és mondtam neki hogy egyedül hordtam fel a dolgokat, fordultam jó párszor. Biztos lesz olyan dolog amit még venni kell, jelenleg nincs. Nem hiszem hogy úgy érezné hogy élősködni, hisz nekem így a rezsi kb fele annyi lesz. A közös kts, TV, net tuti. Hát hozza a saját dolgait, ruhák, stb.
2017. ápr. 3. 19:46
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem a pénz a lényeg, hanem hogy ő a közös otthonotokhoz nem tudott hozzátenni semmit, kb. beleült a jóba és csak élnie kell. Ne haragudj, ezt nem tudom másképp mondani. Esetlge a jövőre nézve, hacsak nincs botrányosan rossz ízlése, akkor hagyd, hogy a hiányzó dolgokat ő vegye meg stb.
2017. ápr. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érzi, hogy csak vendég nálad, de majd lesz jobb csak idő kell.
2017. ápr. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Az ilyen, költözz ide, nekem soha nem ment.
2017. ápr. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én nyitott vagyok az új dolgokra, vehetünk bármit, kicserélhetünk bármit. Amikor legelőször jött fel akkor is mondtam neki hogy érezze magát otthon, riasztó kódot is tudott elég hamar. Szóval nem értem. :) Én is költözhetnék hozzá, de nincs értelme. Nekem sokat kellene autóznom mert engem minden Bp-e köt, neki kényelemesebb Bp-n.
2017. ápr. 3. 20:02
 7/14 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy mindent idővel, s ez érzelmek függvényében is történhet.
2017. ápr. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg hogy mit hiányol, és menjetek el közösen vásárolni :) Egyébként ha nálad leszneka személyes használati tárgyai már nem fogja magát olyan idegenül érezni.
2017. ápr. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hát nagyon remélem. :)
2017. ápr. 3. 20:11
 10/14 anonim ***** válasza:

Majd tesz/vesz ő is a lakásban, ha beköltözött.

Ne generáljon ott problémát, ahol nincs!

Valamiért az az érzésem, hogy te vagy az alárendelt a kapcsolatotokban.

2017. ápr. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!