Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Megint nem mehettem vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megint nem mehettem vele?

Figyelt kérdés

A párom megint nélkülem ment el bulizni,de most nagyon rosszul esett,mert szülinapja volt és én nem ünnepelhettem vele.Mikor összejöttünk akkor közölte,h én nem mehetek vele bulizni.Kérdeztem,h miért erre csak ennyit mondott,h az előző barátnői viselkedése miatt és úgy se lesznek csajok ott és csak unatkoznék.

Nem az a bajom,h nélkülem is elmegy,menjen nem vagyunk összekötve,de az,ha én soha nem mehetek vele az igen is fáj :( Nem gyakran megy el,de tudat,h soha nem mehetek vele az nagyon rossz.Nem csajozós,ha egy csaj rámozdult elküldte és utánna elmondta.Most is kérdeztem,h én mikor mehetek vele,de nem is válaszolt rá.

Jogosan esik ez rosszul?

2 éve élünk együtt a párommal. 26 vagyok ő 37...


2017. febr. 20. 10:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

A születésnap egy olyan dolog, aminek a megünneplése a szűkebb körömre tartozik. Ennélfogva, ha a páromra ("megint") nem tartok igényt ezen az eseményen, akkor ő csak egy tartozék az életemben, de a főbb szerepek közül egyet sem tölt be.

Nem a dolog a fő probléma abban, amit leírsz, hanem az elv, de ismerni kéne, hogy egyéb esetben pedig maximálisan lojális-e, vagy minden más téren is erősen limitált, hogy mennyit szán rád energiából, vagy bármi másból.


A kérdés meg az, hogy megfelel-e a hátralévő éveidben, vagy a kapcsolatotok hátralevő éveiben, illetve úgy egyébként bármennyi időre ez a szerep, amiben ennyit érsz, vagy ilyen áron inkább vagy egyedül / olyan társsal, aki ennél többre tart.


Életed egy van, ennek homokján annyiért, /és amellett/ pörgeted le, amennyiért akarod. De: vissza nem lehet csinálni, így, ha már most tudod, hogy a következő éveket bánnád, nincs miért megvárni.

2017. febr. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
50%
Egy percet nem pazarolnek egy olyan csavora, aki 37 evesen meg ott tart, hogy "rendszeres hetvegi bulika a haverokkal".
2017. febr. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

37 évesen elég gyerekes hogy az előző barátnők határozzák meg az életét.. Nem lennék vele egy percet se már! Mit szólna ha te is hirtelen kizárnád valamiből csak mert egy korábbi pasid rosszul csinálta?

Esélyt sem ad arra hogy megnézd mi történik ilyenkor. Valószínű hogy ilyenkor nagyon szeret inni, vállalhatatlanul viselkedik, flörtöl stb és nem akarja hogy lásd mert kiábrándító lenne.

Én kételkednék abban is hogy nincsenek ott lányok... Főleg ha el is meséli hogy rámozdult és jó fiú.. A tökéletest adja, miközben oka van annak hogy nem mehetsz vele. Ha jó fiú akkor miért ne láthatnád őt bulizni? Okkal nem visz el magával és az előző lányok is valószínűleg okkal viselkedtek úgy ahogy és neki nem tetszett hogy megkötik a kezét. Jól sejtem hogy elköteleződni sem nagyon akar? Pl házasság.

Az én páromnak is voltak csúnya sebei a múltból, de sose nyomta rá a mi kapcsolatunkra a bélyeget! Egyik barátnője a telefonját túrta, notórikus féltékeny volt, aztán nekem simán odaadta, akkor használom amikor akarom..

2017. febr. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
65%

Ja... mindegyik exe volt az idióta, de persze ő nem. Valami nem stimmel vele akkor. Olyat én nem láttam, hogy valakivel mindenki hülyén viselkedik és ártatlan lenne.

De te tudod, hogy mit viselsz el tőle!

2017. febr. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

1. Ha jól értem, akkor már a kapcsolat elején kijelentette, hogy nem fog magával vinni ha bulizni megy. Te ennek ellenére összejöttél vele és már 2 éve vele vagy. Szerintem korrekt volt, a te döntésedért pedig Te felelsz. Nem ér utólag panaszkodni, ha ennek tudatában mentél bele a kapcsolatba!!!

2. Ha máshová együtt mentek, nem titkol a család és barátok elől, féltékenységre nem ad okot stb. akkor hagyj neki ennyi személyes teret! Akaratlanul is totál másképp tud az ember a haverjaival beszélgetni, ha nincs jelen a barátnője. Ez nem ellened irányul.

3. Vagy legközelebb szervezz neki szülinapi bulit mondjuk egy bowling pályára, haverokkal, lányokkal, fiúkkal, és ha jó a hangulat folytathatjátok iszogatással egy közeli bulihelyen, és apránként természetesnek veszi a jelenlétedet ott is.

2017. febr. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szerintem red pilles vagy puás a barátod. Azoknál dívik az ilyen bunkó viselkedés, ettől hiszik magukat alfáknak. Hintáztat, pörget téged kegyetlenül, a legszebb, legtermékenyebb éveidet veszi el tőled, majd amikor meg harminc leszel, lecserél egy újabb huszasra. Olvass red pill és pua irodalmat, rá fogsz ismerni az ott javasolt viselkedési módokra a barátodéban. Menekülj, amíg nem késő!
2017. febr. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
61%

Én semmiféle programra nem mondanám a kedvesemnek, hogy fix, hogy ő nem jöhet. Összetartozunk, akár buli, akár főzés.

Főleg ilyen elmebeteg indok, az duplán gáz.

2017. febr. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!