Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Már megint egy érzelmi pióca?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már megint egy érzelmi pióca?

Figyelt kérdés
Hogyan kell normális párkapcsolatot megélni?

2017. jan. 14. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom pontosan mi kell hozzá, amit eddig hittem, úgy tűnik kevés! De én nem adom lejebb, vagy jó kapcsolat, vagy semmi.

Szóval marad azthiszem, az " Édes szinglilét " ! :D

2017. jan. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Most akkor te vagy a pióca, vagy a párod?
2017. jan. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi az az érzelmi pióca?
2017. jan. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi a probléma a pároddal? Infók nélkül nem lehet normális választ adni.
2017. jan. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Néma gyereknek az anyja pi csáját
2017. jan. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az érzelmi piócát azokra a férfiakra értem,akiket volt "szerencsèm" megismerni,nem sok szám szerint,viszont rossz tapasztalat annál több.Játékfüggő,kamuláda és màs jelzőket is sorolhatnék..én sem vagyok hibátlan!mindenkiben vannak hibák!de létezhet még olyan,hogy igazán tisztel egy férfi egy nőt?!?miért jó érzelmileg "kiszipolyozni"a másikat?
2017. jan. 14. 20:14
 7/7 anonim ***** válasza:
nem tudom... mindig meglepődöm a nők párválasztási szokásain, alkesz, erőszakos, függő, etc pasikkal szereznek tapasztalatot, közben meg egy csomó férfi szingli, mert szóba sem állnak velük.
2017. jan. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!